logo
Lost in You Oriflame - Nowosciproudktowe.pl

Nowa woda perfumowana Oriflame Lost in You – doskonała jako walentynkowy prezent


04-02-2021| 01:00| Źródło: Oriflame| Fot: Oriflame

Wyraź swoją miłość z Oriflame! Nowa woda perfumowana Oriflame Lost in You to pasja uchwycona i zamknięta w eleganckim flakonie. Nuty zapachowe zostały stworzone pod wpływem dźwięków muzyki, aby oddać harmonię związku dwojga ludzi. To doskonały pomysł na walentynkowy prezent, by w unikalny sposób okazać uczucia bliskiej osobie.


Woda perfumowana Oriflame Lost in You inspiruje się przede wszystkim niezwykłym podejściem do tematu miłości. Design flakonu skrywa w sobie dwa spójne elementy – zapach dla niej i dla niego – które w połączeniu tworzą całość. Kobiety znajdą w swojej wersji wyrazisty imbir, wysublimowaną peonię oraz dodatkowe aromaty utrzymane w nutach kwiatowych, drzewnych i piżmowych. Zapach ten oddziałuje na wielu płaszczyznach, a jak twierdzi sam ekspert Nicolas Bonneville „sprawia, że czujemy energię bliskości”. Dla mężczyzn marka przygotowała zmysłowe, ale mocne połączenie tonki, imbiru oraz drzewa sandałowego, co w całości daje unikalną mieszankę pikantnej intensywności z subtelnością.

Podczas pierwszego wrażenia przy użyciu Lost In You poczujemy składniki, które stanowią głowę zapachu, następnie nasze zmysłu spotkają się z sercem, natomiast najdłużej i najbardziej wyraziście odczuwać będziemy nuty bazowe. Obie kompozycje są na tyle delikatne, że sprawdzą się na dzień, a jednocześnie tak zmysłowe, że okażą się świetnym wyborem na wyjątkowe okazje.

woda perfumowana Oriflame

Nuty, akordy, kompozycja – język perfum nieprzypadkowo nawiązuje do muzyki. Te dwa światy wyśmienicie współgrają oddziałując na siebie inspirująco. Dlatego kreatorzy najnowszej wody perfumowanej Oriflame podczas jej projektowania inspirowali się odpowiednimi utworami, które przynosiły emocje i stały się bodźcem wpływającym na kreatywność podczas tworzenia. Lost in You powstał na styku sztuk, gdzie kunszt zapachów subtelnie miesza się z dźwiękami miłości, tworząc finalną melodię. To najbardziej syntetyczna propozycja szwedzkiej marki, która wyróżnia się niezwykłym klimatem zatracenia w dwóch wydaniach: dla niej i dla niego.