logo
Sephora Collection - Do not drink - Nowosciproduktowe.pl

Wody perfumowane Sephora Collection – DO NOT DRINK


02-09-2020| 04:18| Źródło: Sephora| Fot: Sephora

W perfumeriach Sephora i na sephora.pl zadebiutowały wody perfumowane Sephora Collection – DO NOT DRINK. W swojej nowej kolekcji zapachów Sephora Collection łączy piękne perfumeryjne składniki pochodzenia naturalnego z zaskakującymi smakowitymi nutami.


W kolekcji Sephora Collection – DO NOT DRINK znajduje się sześć upajających kompozycji; Eau Acidulée (Czarna porzeczka + Marakuja), Eau Aromatique (Szałwia + Tonka), Eau Corsée (Irys + Mokka), Eau Epicée (Jaśmin + Czerwony pieprz), Eau Rafraichissante (Mandarynka +Matcha) i Eau Sucrée Salée (Wanilia + Kwiat soli)

Zawartość to 87% składników pochodzenia naturalnego (w flakonach: połączenie alkoholu pochodzenia roślinnego uzyskanego z buraków, surowców pochodzenia naturalnego wyselekcjonowanych wśród szlachetnych olejków (malgaska wanilia, włoska mandarynka, indyjski jaśmin, itp.), wody i systemu chroniącego zapach przed utlenianiem. I to wszystko! W formule nie ma zbędnych składników!

Nie ma reguł, to zapachy dla każdego, do rozpylania bez umiaru. Te wody perfumowane noszą znak Made In France. Ich ceny są szalone, niziutkie (45,00 pln 10 ml, 99,00 pln 30 ml i 139,00 pln 50 ml). Opakowanie jest wynikiem odpowiedzialnego podejścia (karton pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, zastosowano roślinne tusze). A ponadto flakon i opakowanie nadają się w całości do recyklingu.