logo
Nowe portfolio gum rozpuszczalnych MAOAM - Nowosciproduktowe.pl

MAOAM – nowe portfolio gum rozpuszczalnych


25-06-2021| 10:25| Źródło: MAOAM| Fot: MAOAM

Marka MAOAM wprowadziła do sprzedaży gumy rozpuszczalne w nowych, odświeżonych opakowaniach i ujednoliconych gramaturach. Pojawiły się także nowości, które jeszcze bardziej uatrakcyjniły bogatą już ofertę marki. To prawdziwa gratka dla wszystkich łasuchów i zapowiedź pysznej owocowej zabawy!


MAOAM przygotowała dla swoich wielbicieli dużą niespodziankę – ciekawe warianty gum rozpuszczalnych w nowych ujednoliconych torebkach. Różnorodne i wyjątkowo smaczne gumy dostępne są teraz w atrakcyjnych, przykuwających uwagę i wygodnych opakowaniach o gramaturach 140 g oraz 110 g. Taka porcja doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji – w domu i poza nim – gdziekolwiek chcesz!

Nowości od MAOAM!

MAOAM Joystixx to gumy rozpuszczalne w nietypowym formacie XXL! Do wyboru mamy aż 6 wariantów smakowych w jednej torebce. To nowa propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią ograniczeń. Sugerowana cena detaliczna – 4,99 zł / 140 g.

MAOAM Pinballs to soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne. Połączenie chrupiącej otoczki z lekko musującym wnętrzem gwarantuje doskonały, rozpływający się w ustach smak. Do wyboru w dwóch wariantach – w nowym formacie torebkowym 140 g oraz wygodnym opakowaniu impulsowym 32 g, idealnym do konsumpcji poza domem. Sugerowana cena detaliczna – 1,99 zł / 32 g.

Gumy, które wciągają smakiem

Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych. To przyjemność smaku w wielu odsłonach.

MAOAM Kracher 140 g to unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu pysznych owocowych odsłonach. To oferta idealna dla poszukiwaczy niesamowitych wrażeń – super odlotowy smak gwarantowany! Sugerowana cena detaliczna – 4,99 zł / 140 g.

MAOAM Maomixx 110 g to prawdziwa gratka dla fanów smaków! W jednym opakowaniu zmiksowane zostały wszystkie ulubione produkty: Bloxx, Pinballs, Happy Fruttis, Joystixx, Stripes oraz Stripes kwaśne. Ta kompozycja różnych smaków i kształtów to gwarancja doskonałej zabawy dla każdego. Zatem… mixuj do woli! Sugerowana cena detaliczna – 4,99 zł / 110 g.

MAOAM Happy Fruttis 140 g to kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 owocowych wariantach. Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Takiej paczce nie sposób się oprzeć! Sugerowana cena detaliczna – 4,99 zł / 140 g.

MAOAM Bloxx 110 g to klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu Bloxx są idealne do dzielenia się. Sugerowana cena detaliczna – 2,89 zł / 110 g.