logo
Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9


18-08-2020| 03:22

Wdychanie zanieczyszczonego powietrza grozi nam również w naszych domach – nawet najszczelniejsze okna nie chronią przed przedostaniem się alergenów do wnętrza mieszkania, poza tym zanieczyszczenia powstają również w przestrzeniach zamkniętych nawet przy zachowaniu maksymalnej sterylności nie jesteśmy w stanie całkowicie ich wyeliminować. Dlatego marka Electrolux stworzyła oczyszczacz powietrza Pure A9.

Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 skutecznie oczyszcza z alergenów, roztoczy, kurzu w wszelkich innych zanieczyszczeń.

Ochrona przed bakteriami i wirusami

Filtry do oczyszczacza powietrza Pure A9 z eliminują do 99,9% bakterii. Zawierają naturalnie skuteczny środek antybakteryjny, który neutralizuje enzymy bakteryjne na poziomie komórkowym.

Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami

Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM 2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.

Unikalny wygląd

Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działania także wyjątkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.

System PureSense

Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach nawet, jeśli nie ma Cię w pobliżu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Czy jesteś w domu, czy poza nim, masz stały dostęp do regulacji jakości powietrza w pomieszczeniu za pomocą aplikacji i możesz w dowolnym czasie i dowolnym miejscu dostosować wszystkie ustawienia.

Równomierne oczyszczanie

System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.

Niezwykle cicha praca

Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie
16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.

Rekomendowany

Wysoka skuteczność filtracji sprawia, że Twój dom będzie bezpiecznym miejscem nawet dla osoby mającej alergię. Co więcej,
produkt ten jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP oraz posiada certyfikat ECARF.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji

Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znalexc odpowiedni filtr dla siebie.

Dodatkowo filtry są indywidualnie identyfikowane za pomocą „inteligentnego tagu”, który optymalizuje wydajność i zapamiętuję długość pracy oraz poziom zużycia filtra.

Główne cechy
CADR: 618 m3/h
Rekomendowany do powierzchni 129 m2
Bardzo cicha praca 16 dB
Unikalny design
System PureSense
System AirSurround
Aplikacja mobilna
Rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP i certyfikat ECARF.