logo
Urządzenia Samsung - Nowosciproduktowe.pl-1

Urządzenia Samsung poprawiające komfort przebywania w domu


14-12-2020| 12:40| Źródło: Samsung| Fot: Samsung

Bez względu na jakość powietrza na zewnątrz chcemy, aby przestrzeń naszego domu była miejscem, w którym dobrze się czujemy i komfortowo odpoczywamy. Istnieją jednak czynniki, które mogą negatywnie wpływać na nasze dobre samopoczucie. Co możemy zrobić, aby temu przeciwdziałać? Warto poznać niektóre urządzenia Samsung dedykowane do domu i wpływające pozytywny wpływ na nasze samopoczucie.


Zadbaj o czyste powietrze

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że powietrze którym oddychamy w domu może mieć jeszcze gorszą jakość niż to na zewnątrz. Zamiast godzić się na taki stan rzeczy, możemy zakupić odpowiednie urządzenia Samsung, a jednym z nich jest skuteczny oczyszczacz powietrza, który usuwa aż do 99,97% mikroskopijnych cząsteczek. Dzięki zastosowaniu 3 filtrów mamy pewność, że oczyści powietrze z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze zapewnia zdrowszy i spokojniejszy sen, a zatem lepszą regenerację organizmu i większą energię w ciągu dnia.

Pozbądź się kurzu i alergenów

Oczyszczacz powietrza poradzi sobie z drobinkami kurzu i alergenami znajdującymi się w powietrzu. Z kolei w pozbyciu się ich z podłóg i dywanów, a także z powierzchni mebli podczas codziennego sprzątania pomoże odkurzacz Samsung Jet™. Bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550W, z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,99 % mikrocząsteczek kurzu i alergenów, dlatego możemy mieć pewność, że wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czyste. Ponadto Samsung Jet™ posiada wydajną baterię, która pozwala na odkurzanie bez ładowania aż do 60 minut. To wszystko sprawia, że Samsung Jet™ jest gwarancją doskonale posprzątanego mieszkania. Do odkurzacza dołączone są akcesoria, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze odkurzanie różnych powierzchni i dotarcie do najmniejszych zakamarków w domu tak, aby był przyjazny dla alergików.

Zwalczaj bakterie i wirusy z zewnątrz

Warto pamiętać o tym, że znaczną część zanieczyszczeń przynosimy ze sobą z zewnątrz. Kurtki puchowe, płaszcze wełniane, czy też marynarki wymagają często specjalistycznego prania w profesjonalnym punkcie usługowym, co nie jest rozwiązaniem, z którego korzystamy na co dzień. Dlatego Samsung stworzył AirDresser, dzięki któremu można odświeżać i dezynfekować odzież szybko i wygodnie, nawet codziennie, bez wychodzenia z domu. To innowacyjna szafa, której podstawą działania jest silny nadmuch powietrza skutecznie usuwający z ubrań wszelkie pyłki oraz kurz. Z kolei dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z czyszczonej odzieży usuwane są zagniecenia, zarazki oraz aż do 99% alergenów oraz bakterii i do 99,9% niektórych wirusów. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy efekt pralni we własnym domu, a nasze ubrania są higienicznie czyste.

Zadbaj o dobry sen

Komfort przebywania w domu wzrasta, kiedy na bieżąco dbamy o czystość domowych tekstyliów. Poszewki na poduszki, ciepłe koce, z których teraz częściej korzystamy, a także pościel bywają siedliskiem bakterii wpływając na pogorszenie jakości snu i odpoczynku. Dzięki nowym pralkom Samsung możemy mieć, że nasze pranie będzie świeże i sterylnie czyste. Odpowiada za to program Higiena w pralkach i pralko-suszarkach Samsung, który dokładnie dezynfekuje tekstylia i usuwa aż do 99,9% bakterii i alergenów. W poprawieniu jakości snu pomoże też oczyszczacz powietrza. Umieszczony w sypialni, zapewni spokojny sen, którego nie zakłóci cicha praca urządzenia w trybie nocnym (do 18 dB). Tak przygotowana sypialnia będzie gwarancją zdrowego wypoczynku.

Wyjątkowa promocja na urządzenia Samsung

Mieć urządzenia Samsung w domu to przede wszystkim dbać porządek, który z pewnością przełoży się na nasze dobre samopoczucie. Aby cieszyć się dodatkową korzyścią z zakupu oczyszczacza powietrza Samsung i odkurzacza Samsung Jet™, warto skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych przez markę Samsung. Teraz, kupując oczyszczacz powietrza Samsung lub odkurzacz Samsung Jet™, otrzymasz wyjątkowy prezent:

Przy zakupie odkurzacza Samsung Jet™ – modele 90, 75 i 70 – stację czyszczącą, dodatkową baterię lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu. Przy zakupie Samsung Jet 70 dostępnym prezentem jest zestaw akcesoriów.

Przy zakupie oczyszczacza powietrza – modele AX90, AX60, AX47, AX40, AX34 – dodatkowy filtr (w przypadku modelu AX90 dwa filtry). Z takim zestawem nie musimy się martwić o zakup nowych filtrów przez okres nawet 2 lat.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie. Obie promocje rozpoczynają się 2 listopada 2020 roku. Promocja odkurzaczy Jet™ obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Promocja oczyszczaczy powietrza Samsung obowiązuje do 31 stycznia 2021 roku.