logo
Odkurzacz Electrolux Pure Q9 - Nowosciproduktowe.pl

Odkurzacz Electrolux Pure Q9 – szwedzki design w pełnym wydaniu


19-08-2020| 12:17

Odkurzacz Pure Q9 został zastosowany najwyższej jakości materiałów. Aluminiowa rama i skórzany uchwyt to nowe podejście do tworzenia wysokiej klasy odkurzaczy. Lekkość i wytrzymałość aluminium sprawdzają się świetnie jako podstawa konstrukcji, zaś delikatność i trwałość skóry idealnie pasuje do wykończenia rączki odkurzacza


Odkurzacz Electrolux Pure Q9 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. Dzięki połączeniu płynnego przepływu powietrza i wyciszonego wydechu udało się stworzyć najcichszy bezprzewodowy odkurzacz marki Electrolux. W rezultacie moduł ręczny emituje dźwięk zaledwie na poziomie 73 dB(A).

Odkurzacz Electrolux Pure Q9 to urządzenie niezwykle wydajne – możesz na jednym ładowaniu akumulatora posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 162 m2. Czas pracy urządzenia to nawet 55 minuty, w ciągu których z pewnością posprzątasz najważniejsze miejsca w domu. Unikalna technologia BrushRollCleanTM dostępna tylko w odkurzaczach Electrolux, wyręczy Cię z konieczności nieprzyjemnego usuwania włosów i sierści ze szczotki. Wystarczy nacisnąć przycisk na elektroszczotce by wyczyścić szczotkę ze wszystkich włókien i włosów, nawet wtedy, gdy odkurzacz jest wyłączony. Szczelny 5-stopniowy system filtracji wychwytuje 99,9% cząstek o rozmiarach 0,3-10 µm.* Zapewnia także by powietrze wydostające się z odkurzacza było czyste i najwyższej jakości.