logo
Odkurzacz Hoover TX48ALG 011 - Nowosciproduktowe.pl-TOP

Odkurzacz Hoover dla alergika i miłośnika zwierząt


28-10-2020| 12:54| Źródło: Hoover| Fot: Hoover

Utrzymanie domu w czystości to często nie lada wyzwanie. Czym większa rodzina tym więcej zbiera się kurzu. Dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniego i wygodnego w użyciu odkurzacza, gwarantującego czystość, a także pozbycie się alergenów. Odkurzacz Hoover będzie najlepszym wyborem dla alergików i posiadaczy czworonogów.


Odkurzacz dla alergika – dom bez kurzu i czyste powietrze

Szacuje się, że w Polsce prawie 40% społeczeństwa boryka się z różnymi alergiami. W ostatnich miesiącach, kiedy więcej czasu spędzamy w domu, bardzo ważne jest, aby powietrze, którym oddychamy było bezpieczne, czyste i zdrowe. Znajdujące się w powietrzu alergeny czy kurz mogą powodować szereg nieprzyjemnych objawów alergicznych takich jak kaszel, katar czy nawet zapalenie spojówek. Dlatego, kiedy w naszym domu mieszka osoba uczulona, niezwykle ważne staje się wyeliminowanie ze strefy mieszkalnej kurzu, brudu i alergenów. W takim przypadku codzienne porządki to ważny element dbania o zdrowie domowników. Wybierając zatem odkurzacz, warto wybrać model wyposażony w filtr HEPA. Idealnym urządzeniem antyalergicznym jest odkurzacz Hoover TX48ALG 011, posiadający filtr HEPA czyli bardzo gęsty filtr będący skuteczną barierą dla prawie wszystkich zanieczyszczeń. Skutecznie usuwa on najmniejsze drobiny kurzu, bakterii, roztoczy, zatrzymując je we wnętrzu urządzenia, zamiast ponownie wyrzucać je w powietrze.

Warto także pamiętać, że kurz w naszym domu zbiera się wszędzie: na półkach, meblach, sofach a także na łączeniach ścian i sufitu. Dlatego warto wybrać odkurzacz wyposażony w wiele dodatkowych akcesoriów. Model TX48ALG 011 posiada szeroki wybór ssawek dostosowanych do różnych powierzchni. W zestawie znajduje się specjalna szczotka do czyszczenia parkietów i innych wrażliwych na zarysowania powierzchni. Dzięki niej możesz mieć pewność, że odkurzanie nie uszkodzi podłogi. Akcesoria takie jak szczotka do kurzu, szczotka do mebli czy ssawka szczelinowa pozwolą pozbyć się kurzu także z mebli, listew, czy szaf. Posiadając odkurzacz marki Hoover ilość roztoczy w naszym mieszkaniu będzie zminimalizowana, a objawy alergii staną się mniej uciążliwe.

Odkurzacz Hoover TX48ALG 011 - Nowosciproduktowe.pl

Odkurzacz Hoover dla właściciela czworonoga

Posiadanie zwierzaka w domu sprawia wiele radości, ale także dodaje obowiązków. Poza karmieniem, zabawami i spacerem bardzo ważne jest także sprzątanie jego sierści i włosów z tapicerek, dywanów czy foteli. Należy jednak pamiętać, że nie każdy odkurzacz wyposażony jest w odpowiednie akcesoria pozwalające pozbywać się sierści pupila z mebli i podłóg a jednocześnie posiada odpowiednio dużą moc. Przykładem urządzenia, zaprojektowanego z myślą o domach, w których mieszkają zwierzęta jest HP720PET 011 marki Hoover. Model ten posiad mini turboszczotkę z podwójnym otworem zasysającym.

Dzięki niej można pozbyć się sierści czworonogów z miękkich, sof czy foteli pozostawiając je idealnie czyste. Kolejnym istotnym parametrem, na który warto zwrócić uwagę wybierając odkurzacz przeznaczony do skutecznej walki z sierścią, jest moc. Wspomniany model HP720PET 011 wyróżnia się mocą 850W, dzięki czemu siła ssania pozwala wydobyć całe, nawet najmniejsze włosie z gęstych dywanów. Częste sprzątanie w domu, w którym mieszkają czworonogi powoduje, że worki na zanieczyszczenia bardzo szybko się zapełniają. Dlatego odkurzacz marki Hoover to wysokowydajny odkurzacz bezworkowy, który zadba o zdrowie, komfort i kieszeń domowników, zapewniając możliwość higienicznego opróżnienia pojemnika.

Cena i dostępność:

Odkurzacze Hoover dostępne są w sprzedaży w sieci sklepów Media Expert.
Hoover HP720PET 011 – w cenie 699 zł.
Hoover TX48ALG 011 – w cenie 699 zł.