logo
OSM Piątnica

OSM Piątnica rozpoczyna kampanię promującą Jogurty naturalne


26-05-2023| 12:00| Źródło: OSM Piątnica| Fot: OSM Piątnica

12 maja br. rozpoczęła się kampania reklamowa Jogurtów naturalnych z Piątnicy. Potrwa ona 5 tygodni, obejmując emisje spotów w największych stacjach telewizyjnych, w internecie, oraz działania w prasie branżowej. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi konsumentów na najważniejsze cechy produktu: prosty skład, wyjątkowo delikatny smak oraz aksamitną konsystencję.


Jogurt naturalny z Piątnicy powstaje wyłącznie z mleka oraz żywych kultur bakterii jogurtowych. Ma aksamitną konsystencję i pyszny, naturalny smak. Stanowi cenne źródło wapnia, fosforu oraz witaminy B2. Jogurt naturalny z Piątnicy jest taki w sam raz! Doskonale sprawdza się jako samodzielna przekąska prosto z kubeczka, ale znakomicie smakuje też z różnymi dodatkami: owocami, granolą czy musli. To pyszna porcja energii dla każdego!

Jogurt naturalny z Piątnicy jest niezastąpiony także do przygotowania koktajli, lekkich deserów, sałatek, dipów czy sosów. Jogurty naturalne: silna marka, intensywne wsparcie, sukces sprzedażowy Jogurty naturalne OSM Piątnica są smaczne i wartościowe, ponieważ powstają z tego, co najlepsze – najwyższej jakości mleka. Ich idealny smak i prosty skład gwarantuje Piątnica – marka uwielbiana przez Polaków. Jogurty naturalne z Piątnicy cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, a prowadzona kampania reklamowa dodatkowo przełoży się na szybką rotację produktów na półce. Dlatego warto zadbać o dostępność i dobrą ekspozycję w sklepowej lodówce Jogurtów naturalnych – z Piątnicy, no bo skąd!