logo
Pasta do zębów Biała Perła - NowosciproduktowePL

Pasta do zębów Biała Perła to biały uśmiech


05-08-2020| 11:15| Źródło: Biała Perła| Fot: Biała Perła

Nie od dziś wiadomo, że kobiety w ciąży oraz karmiące piersią borykają się ze zwiększonym ryzykiem powstawania próchnicy i chorób dziąseł. Wyzwania te mogą mieć wpływ na ogólne zdrowie mamy i dziecka, dlatego tak ważna jest szczególna dbałość o higienę jamy ustnej i… unikanie zabiegów wybielających. Czy to oznacza, że przyszłe mamy muszą rezygnować z białego uśmiechu? Niekoniecznie! Rozwiązaniem są specjalistyczne pasty do zębów, których receptury, oparte na naturalnych składnikach, zapewniają bezpieczny efekt wybielania. Przykładem może być pasta do zębów Biała Perła


Okazuje się, że drugim problemem kobiet w ciąży, zaraz po porannych nudnościach, są wrażliwe dziąsła. Mają na to wpływ hormony oraz nierzadko zmiana diety. Ta dokuczliwa przypadłość sprawia, że samo mycie zębów staje się problematyczne. Tymczasem troska o zdrowe zęby w tym szczególnym okresie powinna stanowić priorytet, gdyż stany zapalne mogą zwiększać nawet ryzyko przedwczesnego porodu. Ze względu na możliwość osłabienia szkliwa i dziąseł, nie zaleca się też w tym czasie profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym lub w domu za pomocą zestawów wybielających.

By nie doprowadzić do poważniejszych powikłań warto zadbać o miękką szczoteczkę do zębów, która nie powoduje dodatkowych podrażnień oraz specjalistyczną pastę do zębów. Nieocenione będą naturalne receptury – w pełni bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł, a także dla zdrowego rozwoju dziecka. Eksperci polsko-słowackiej marki zadbali o to, aby najnowsza, pasta do zębów Biała Perła przeznaczona dla kobiet w ciąży i karmiących zapewniała nie tylko kompleksową pielęgnację przy naturalnym i bezpiecznym składzie, ale także posiadała właściwości wybielające. Dzięki temu przyszłe i młode mamy nie muszą już rezygnować z wymarzonego, białego uśmiechu.

Co sprawia, że pasta dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Biała Perła zyskała swoje wyjątkowe właściwości? Na etykiecie znajdziemy bezpieczne składniki aktywne. BIO olej kokosowy z pierwszego tłoczenia chroni zęby przed demineralizacją, fluorek i naturalny wapń chronią przed powstawaniem ubytków, pantenol (prowitamina B5) nawilża dziąsła, Japońska Camelia je regeneruje, różowa glinka pełni rolę naturalnego detoksykatora, a ksylitol chroni przed kwasami cukrowymi. Dodatkowym atutem jest naturalne wybielanie, które zapewnia zawarty w paście enzym (oksydaza glukozowa).

Działanie nowego produktu zostało udowodnione przeprowadzonymi badaniami. 44 kobiety w ciąży i karmiące piersią testowało nową pastę do zębów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 83% potwierdziło znaczne zmniejszenie wrażliwości zębów, 93% znaczne zmniejszenie wrażliwości zębów i krwawienia dziąseł, 88% zauważyła zmniejszone powstawanie płytki nazębnej, a aż 92% potwierdziła wyraźny efekt wybielenia zębów.