logo
Piekarnik LG InstaView - Nowosciproduktowe.pl

Piekarnik LG InstaView z funkcją Air Sous Vide


04-01-2021| 09:45| Źródło: LG| Fot: LG

Najnowszy piekarnik LG InstaView to urządzenie klasy premium z nowym trybem pieczenia, które pozwala przygotowywać w domu smaczne i zdrowe potrawy tak łatwo jak nigdy dotąd.


Na zbliżających się targach CES® 2021 firma LG zaprezentowany zostanie piekarnik LG InstaView z funkcją Air Sous Vide. Zrewolucjonizuje on domowe przyrządzanie potraw. Urządzenie wyposażono ponadto w program smażenia beztłuszczowego Air Fry, drzwiczki z technologią InstaView oraz wiele innych inteligentnych rozwiązań ułatwiających przygotowywanie zdrowych posiłków.

Zastosowany w piekarniku innowacyjny tryb Air Sous Vide pozwala szykować perfekcyjne dania – za każdym razem wyglądają one i smakują tak, jakby wyszły spod ręki profesjonalnego kucharza. Precyzyjnie regulowana, niska temperatura oraz kontrolowany przepływ powietrza sprawiają, że pakowana próżniowo żywność maksymalnie zachowuje swój smak i aromat, i co ważne – jest bardzo soczysta.

Funkcja LG Air Sous Vide pozwala bez użycia wody aż przez 48 godzin utrzymywać – w zakresie od 38 do 96 stopni Celsjusza – stałą, dowolną temperaturę potraw. Dzięki temu długo zachowują one smakowe walory świeżego dania. Ponadto ich przyrządzanie nie wymaga użycia dodatkowych naczyń. Oszczędzamy w ten sposób wolne miejsce na kuchennym blacie.

Po dwukrotnym zapukaniu w szybę piekarnika funkcja InstaView automatycznie włącza wewnętrzne oświetlenie, co umożliwia kontrolowanie przebiegu pieczenia. Z kolei nieprzywierająca powłoka EasyClean® ułatwia utrzymywanie czystości piekarnika oraz płyty grzewczej1. Zabrudzenia można usunąć w zaledwie 10 minut nawet bez środków chemicznych, jedynie przy użyciu czystej wody. W piekarniku zastosowano również funkcję LG ProBake® Convection, która gwarantuje szybkie i dokładne pieczenie bez wstępnego nagrzewania. Natomiast technologia Air Fry pozwala na przygotowywanie aromatycznych potraw ze znacznie mniejszą ilością tłuszczu niż w przypadku tradycyjnego smażenia.

Dla jeszcze większej wygody piekarnik LG może być sterowany i monitorowany przez aplikację ThinQ™ połączoną z inteligentnymi głośnikami oraz wirtualnymi pomocnikami: Google Assistant i Amazon Alexa2. Poza tym programy oferowane przez współpracujące z LG firmy SideChef, Innit, Drop i Tovala zapewniają wygodny dostęp do setek inspirujących, a przy tym łatwych przepisów kulinarnych. Po wybraniu przez użytkownika jednego z nich aplikacja przesyła instrukcję gotowania, na podstawie której piekarnik ustawia odpowiedni tryb pracy oraz temperaturę. Dzięki aplikacji Drop oraz inteligentnemu robotowi kuchennemu Thermomix można bez trudu przygotować pizzę w domu. Aplikacja ThinQ kontroluje ustawienia miksera, a piekarnik InstaView automatycznie się nagrzewa. Gdy tylko na cieście zostaną ułożone składniki, urządzenie jest gotowe do pracy. Co więcej, dzięki funkcji Scan to Cook odczytującej kody kreskowe potrafi automatycznie dobierać ustawienia do podgrzewania mrożonych dań takich firm, jak Nestlé i Kraft Heinz.

Z myślą o komforcie użytkownika nowy piekarnik wzbogacony został o funkcję diagnostyczną Proactive Customer Care opartą na sztucznej inteligencji LG AI. Korzystając ze smartfona i aplikacji ThinQ, możemy utrzymywać optymalną wydajność i efektywność kompatybilnych urządzeń LG.

Piekarnik LG InstaView z oferty na rok 2021 jest wyposażony w nasze najnowsze funkcje ułatwiające przyrządzanie posiłków. Z przyjemnością zaprezentujemy je podczas styczniowych targów CES. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z funkcji Air Sous Vide będzie dla klientów o wiele wygodniejsze od tradycyjnego gotowania metodą sous vide w wodzie. Jednak głównym argumentem przekonującym o zaletach naszego piekarnika okaże się lepszy smak potraw – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes Home Appliance & Air Solution Company w firmie LG Electronics.

Piekarnik LG InstaView z funkcją Air Sous Vide z oferty na rok 2021 będzie prezentowany od 11 stycznia na wirtualnym stoisku firmy LG podczas targów CES 2021.


Tagi: