logo
Piekarnik Miele

Piekarnik Miele – precyzyjne pieczenie


06-11-2020| 05:29| Źródło: Miele| Fot: Miele

Idealne pieczenie polega na pewności co do efektów. Piekarnik Miele – potrawy zrobione w nim są zawsze udane, bo każde zastosowane w nich rozwiązanie ma najwyższą jakość.


Akcyjny piekarnik Miele z pieczeniomierzem gwarantuje perfekcyjne rezultaty pieczenia. Pieczeniomierz umieszczony wewnątrz potrawy oprócz precyzji zapewnia niezwykłą wygodę. Wskaźnik czasu pokazuje, kiedy potrawa jest już gotowa. Nie ma więc ryzyka przepieczenia ani wychłodzenia piekarnika przy otwieraniu drzwi i próbowaniu. To wygodne rozwiązanie stosowane dotąd w droższych modelach, znajdziesz teraz w nowych piekarnikach akcyjnych Miele.

Zrobiona w piekarniku potrawa jest zawsze przypieczona tak samo ze wszystkich stron, bo powietrze w komorze jest idealnie rozprowadzane. Wybierając jeden z programów automatycznych nie musisz zastanawiać się, jaką ustawić temperaturę. Czas pieczenia, czy tryb pracy – urządzenie zrobi to za Ciebie. Wysuwy FlexiClip pozwalają łatwo i bezpiecznie wyciągać blachy czy ruszty bez ryzyka poparzenia. Dzięki opatentowanej przez Miele powłoce PerfectClean łatwo wyczyścisz komorę lub poszczególne elementy piekarnika. W wybranych modelach dostępne jest także czyszczenie pirolityczne. Ceny piekarników akcyjnych zaczynają się od 5 299 PLN.

Piekarniki do zabudowy można kupić również w sklepach Neonet znajdujących się w centrach handlowych.