logo
Pralki, suszarki Miele ModernLife

Pralki i suszarki Miele. Inteligentne rozwiązanie ModernLife.


22-09-2020| 11:16| Źródło: Miele| Fot: Miele

Nowe pralki i suszarki Miele ModernLife łączy… dialog. Komunikacja między urządzeniami pozwala pielęgnować Twoje ubrania w optymalnym czasie i z perfekcyjnymi rezultatami. A Ty możesz sterować i kontrolować pracę urządzeń z dowolnego miejsca. Wreszcie masz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.


Pralki i suszarki ModernLife Miele to najnowocześniejsze technologie cyfrowe i opatentowane rozwiązania od Miele. Miele@Mobile App pozwala sterować programami, dostarcza wskazówki na temat prania i suszenia różnych rodzajów tkanin, a także umożliwi szybkie zamówienie detergentów. Niezwykle wygodną, a przede wszystkim bezpieczną dla tkanin funkcją jest Wash2Dry. Dzięki niej pralka komunikuje suszarce, jaki program został uruchomiony, a suszarka sama wybiera najbardziej odpowiedni program. W rezultacie wystarczy tylko przełożyć wyprane tkaniny z jednego urządzenia do drugiego. Dzięki temu tkaniny wysuszysz tkaniny w optymalnym dla nich programie.

Pralki Modern Life są wyposażone w unikatowy, dostępny tylko w Miele system automatycznego dozowania detergentów TwinDos, który zapewnia nie tylko wygodę, ale także maksymalne wykorzystanie detergentu, pozwala przy tym zaoszczędzić nawet 30% płynu w porównaniu z ręcznym dozowaniem. Funkcja AddLoad daje z kolei możliwość dokładania nawet dużych tkanin podczas całego cyklu prania. Opatentowany bęben SoftCare o strukturze plastra miodu chroni ubrania, pozwalając im płynnie przesuwać się po powierzchni bębna. Wyjątkowo mocny, a przy tym energooszczędny i cichy silnik ProfiEco zapewnia efektywne i komfortowe pranie przez wiele lat.

Technologia EcoDry zastosowana w suszarkach gwarantuje stałe niskie zużycie energii i krótki czas suszenia. Natomiast system PerfectDry precyzyjnie dopasowuje parametry suszenia do aktualnej zawartości wapnia w wodzie – dzięki temu tkaniny zawsze będą perfekcyjnie wysuszone. Kapsułki zapachowe stosowane w ramach funkcji FragranceDos nadadzą praniu indywidualny, świeży, naturalny zapach i niesamowitą miękkość, które utrzymają się nawet do 4 tygodni.

Ponadto oba urządzenia mają duży, przejrzysty wyświetlacz LED, a nowoczesne sterowanie DirectSensor umożliwia łatwą, intuicyjną obsługę.

Cena pralki Miele WSD 663 WCS ModernLife: 4 499 PLN
Cena suszarki Miele TSD 363 WP ModernLife: 4 499 PLN

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta Miele.