logo
Pralka, Miele, W1 Active

Pierwsza pralka Miele W1 Active z Polski


24-07-2020| 12:24

Na rynek trafia pierwsza pralka marki Miele wyprodukowana w Polsce. Najbardziej nowoczesna fabryka Miele zlokalizowana jest w Ksawerowie pod Łodzią. Pracuje już od jesieni ubiegłego roku i docelowo każdego roku jej taśmy produkcyjne opuści 250 000 pralek. W nowej W1 Active zastosowano wysokiej jakości materiały i unikatową technologię, co gwarantuje najwyższą jakość urządzenia


Miele to ekspert w dziedzinie pralnictwa. W ciągu 120 lat działalności, w fabryce w Gütersloh wprowadzane były przełomowe rozwiązania, wielokrotnie opatentowane. Polska fabryka w Ksawerowie staje się drugim innowacyjnym zakładem produkującym flagowe urządzenie Miele.

W1 Active ma pojemność 7 kg – bardzo często wybieraną przez polskich konsumentów i powinna stać nie nieodzowną częścią każdej domowej łazienki. Opatentowany bęben SoftCare o unikatowej strukturze plastra miodu, wykonany z najwyższej jakości stali. Bęben maksymalnie chroni ubrania, pozwalając im płynnie przesuwać się po powierzchni bębna. Podczas odwirowywania tkanina nie wchodzi w perforacje o wyjątkowo małej średnicy, co zdecydowanie redukuje efekt zagniecenia.

Szeroki zakres funkcji

Przejrzysty wyświetlacz umożliwia łatwą, intuicyjną, obsługę. W ramach sterowania EasyControl, o wybraniu odpowiedniego programu, wyświetla się zalecana temperatura i dodatkowe opcje prania. Pralki mają także dostępną tylko w Miele, wygodną funkcję CapDosing. Polega ona na dozowaniu detergentów w kapsułkach, które wkłada się do komory na płyn zmiękczający. Funkcja AddLoad daje z kolei możliwość dokładania nawet dużych tkanin podczas trwania cyklu programu.

Długi czas użytkowania

Pralka Miele W1 Active posiada silniki ProfiEco zapewniające cichą, oszczędną i trwałą pracę na lata. Fabryka w Ksawerowie pozwoliła wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne. Zbiornik kąpieli piorącej GlaronK ze specjalnymi stabilizatorami to unikatowe rozwiązanie na rynku. Zbiornik GlaronK do tej pory był stosowany wyłącznie w pralkach Miele ładowanych od góry. Teraz jego wyjątkowa konstrukcja została wprowadzona w modelu ładowanym od frontu. Nowa technologia nie zmieniła priorytetowego założenia Miele, którym jest testowanie urządzeń na 20 lat użytkowania, co odpowiada pięciu trwającym średnio 2 godziny cyklom tygodniowo. Mając na uwadze trwałość i jakość, pralki produkowane w Ksawerowie i fabryce Miele w Gütersloh są identyczne.

Pralka Miele W1 Active dostępna jest w dwóch modelach. Oba występują w klasycznej linii wzorniczej ChromeEdition. Różnią się kolorem wewnętrznego okręgu: w modelu WSA023 WCS Active to LotusWhite, w modelu WCA030 WCS Active kolor ObsidianBlack. Standardowa cena pralki Miele W1 Active będzie zaczynać się od 2999 PLN.