logo

Poczuj klimat USA w nowej ofercie KFC „American Soul”


15-03-2023| 10:00| Źródło: KFC| Fot: KFC

Lubisz podróżować i próbować nowych smaków? A może marzysz o wyprawie wzdłuż słynnego, amerykańskiego Wschodniego Wybrzeża? Wyrusz z KFC w trasę po USA. Poczuj klimat Stanów w gronie swojej paczki przyjaciół, świetnej jazzowej muzyki i pysznego jedzenia.


„American Soul” to prawdziwy smak amerykańskiej kuchni. Już od 8 marca we wszystkich restauracjach KFC w Polsce będzie można spróbować burgerów i wrapperów z soczystym, chrupiącym i złocistym kurczakiem KFC z unikalnym zestawem aromatycznych sosów: uwielbianym przez fanów KFC Kentucky Gold oraz niepowtarzalnym BBQ Whisky.

„American Soul” od KFC wylądował w Polsce 8 marca. Dzięki KFC już po raz kolejny jest możliwe poznanie wyjątkowych smaków amerykańskiej kuchni. Czy nie brzmi to smakowicie? Warto więc zabrać paczkę znajomych lub rodzinę, aby spróbować i rozsmakować się niezwykłym połączeniem tradycyjnych smaków rodem z Ameryki z kultowym kurczakiem od KFC w sekretnej panierce od Colonela Sandersa.

W ramach nowej promocji „American Soul” będzie dostępnych kilka smacznych opcji, tak aby każdy miłośnik dań z KFC znalazł dla siebie coś wyjątkowego. Ulubione burgery i wrappery KFC można spróbować w iście „amerykańskiej” odsłonie w połączeniu z aromatycznymi sosami Kentucky Gold: Kentucky Gold Grander i Kentucky Gold Wrapper. Nowością będą dania z sosem BBQ Whisky: Whisky BBQ Grander i Whisky BBQ Wrapper. Burgery „American Soul” to przepyszne połączenie soczystego i złocistego kurczaka, chrupiącego boczku oraz krażków cebulowych w aromatycznym sosach. Wrappery podawane są z kurczakiem, pysznym boczkiem, piklami oraz frytkami.

To właśnie aromatyczne sosy nadają niepowtarzalny, pyszny i „amerykański” smak potrawom z nowej oferty. Kentucky Gold, który jest najczęściej wybieranym sosem w ofercie KFC, od początku zdobył serca najbardziej wymagających smakoszy w Polsce. Stworzony jest na bazie wędzonego sosu BBQ z dodatkiem miodu i musztardy. O jego popularności świadczy fakt, że doczekał się nawet profilu na Facebooku stworzonego przez samych fanów restauracji. Natomiast BBQ Whisky to inspirowany kraftowymi smakami z USA sos na bazie prawdziwej whisky z oryginalnymi dodatkami w postaci wędzonej papryki jalapeno. Prawdziwy, unikalny smak z Ameryki. Wyrusz w kulinarną podróż z KFC i poczuj American Soul.