logo

Poczuj wyjątkowy smak nadchodzących Świąt z Costa Coffee


16-12-2020| 02:32| Źródło: Costa Coffee| Fot: Costa Coffee

Już za moment ulice rozświetlą tysiące świateł, w radiu usłyszymy świąteczne przeboje, ubierzemy choinki i zaczniemy rozglądać się za prezentami. Będziemy mogli również delektować się zapachami, których tak intensywny aromat mamy okazję poczuć tylko raz w roku, w okresie świątecznym. To samo tyczy się naszych ulubionych smaków, które jednoznacznie kojarzą nam się z zimą i pomagają przenieść nas w ten jedyny w swoim rodzaju czas w roku. Costa Coffee oferuje również wyjątkowo dobrą kawę na świąteczny czas.


Jest to również okres pełen niespodzianek! Jedną z nich przygotowała dla swoich gości sieć kawiarni Costa Coffee! Do odkrycia jest mieszanka jednorodnego pochodzenia 100% arabica – Honduras Character Roast, charakteryzującą się głębokim, łagodnym kwiatowym aromatem oraz smakiem, w którym wyczuwalne są nuty pomarańczy oraz czekolady. Wszystko to sprawia, że świetnie wpasuje się w magię zbliżających się Świąt. Najlepiej uwydatnia swoje walory przede wszystkim w kawach klasycznych, ponieważ nie potrzebuje żadnych dodatków, byśmy mogli w pełni celebrować jej iście świąteczny smak.

Zbliżający się okres Świąt to czas, na który zawsze czekamy z utęsknieniem. Gorąca filiżanka rozgrzewającej i aromatycznej kawy Honduras Character Roast niewątpliwe ociepli grudniową atmosferę oraz pomoże odkryć świąteczny klimat, nawet bez śniegu za oknem. Zapraszamy do naszych kawiarni i zamawiania na wynos lub przez aplikację Uber Eats. Celebrujmy razem wyjątkowe chwile.


Costa Coffee to brytyjska sieć kawiarni z siedzibą w Dunstable (hrabstwo Bedfordshire, Anglia). Największa w Wielkiej Brytanii i druga co do wielkości na świecie (po sieci Starbucks). Powstała w 1971 roku w Londynie, z inicjatywy dwóch braci pochodzących z Włoch – Sergio i Bruno Costa. W 1995 roku firma została wykupiona przez brytyjskie przedsiębiorstwo Whitbread. Obecnie posiada ponad 3000 kawiarni w 30 krajach, z czego blisko 1800 znajduje się w Wielkiej Brytanii. W roku finansowym 2013/2014 Costa zanotowała sprzedaż na poziomie 109,8 mln funtów