logo
Kentucky DUO

Podejmij wyzwanie KFC i zagraj w Kentucky DUO!


03-04-2023| 12:00| Źródło: KFC| Fot: KFC

Szukasz sposobu na wyjątkowe i kreatywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie? A może szukasz czegoś, co urozmaici wspólne chwile z ukochaną osobą lub z paczką przyjaciół? Sieć restauracji KFC przychodzi do Ciebie z gotowym, mistrzowskim rozwiązaniem Kentucky DUO w iście smakowitym stylu.


Od 28 marca przy zakupie 2 kubełków chrupiącego kurczaka otrzymasz gratis specjalnie stworzoną dla fanów marki grę – Kentucky DUO. Rozsmakuj się złocistymi i chrupiącymi kawałkami kurczaka oraz podejmij wyzwanie KFC i zagraj z najbliższymi o tytuł mistrza KFC Kentucky DUO. Limitowana gra będzie prawdziwą niespodzianką dla wszystkich fanów kultowej marki.

Zabawa w Kentucky DUO to idealna okazja, aby urozmaić każde spotkanie z przyjaciółmi lub ciekawie i rodzinnie spędzić wspaniałe popołudnia. Warto to zrobić w towarzystwie kubełka KFC pełnego kawałków złocistego i chrupiącego kurczaka. Aby zdobyć grę Kentucky DUO, wystarczy kupić dwa kubełki KFC, a to zawsze świetny plan. Po pierwsze dlatego, że kurczaki z KFC są tak pyszne, że zawsze chce się ich więcej i więcej. A po drugie są one wprost stworzone do tego, by celebrować posiłek z rodziną, czy grupą przyjaciół, z którymi po prostu przyjemnie jest się dzielić ich unikalnym smakiem. Promocja rozpoczyna się 28 marca i obejmuje zamówienia na miejscu w restauracji oraz w dostawie. Zdecydowanie warto się spieszyć, bo liczba gier jest ograniczona.

Kentucky DUO to gra towarzyska, która jest świetnym sposobem na spędzanie wspólnego czasu. Jej zasady są bardzo proste. Każdy z graczy dostaje jedną kartę startową, a pozostałe leżą w stosie. Uczestnicy zabawy próbują znaleźć i wskazać ten sam symbol ze stosu na swoich kartach. Gracz, który znajdzie parę, zabiera kartę. Zwycięzcą Kentucky DUO zostaje ta osoba, która uzbiera najwięcej kart. Kentucky DUO jest gwarantem świetnej zabawy zarówno dla grupy przyjaciół, jak i całych rodzin. Idealnie sprawdzi się nawet wśród najmłodszych, którzy zresztą w tego typu rozgrywkach często radzą sobie lepiej od swoich rodziców, czy starszego rodzeństwa. Dodatkowo, dzięki wygodnemu i trwałemu opakowaniu – karty zamknięte są bowiem w eleganckiej puszce z logo marki – gra będzie świetnym pomysłem na spędzanie wiosennych wieczorów oraz nadchodzących majówek, nie tylko w domu ale także i w plenerze.

A to jeszcze nie koniec wyjątkowych niespodzianek dla fanów wielkich sportowych emocji! Już na początku kwietnia, na profilu KFC na TikToku, Instagramie i Youtube, odbędzie się Turniej Kentucky DUO z udziałem influencerów. Sześć gwiazd Internetu stoczy pełne emocji potyczki o tytuł prawdziwego mistrza KFC Kentucky DUO. W zabawie wezmą udział między innymi Kamila Bliska, Młoda Nikola z Nastu World oraz Bartek Kubicki.

Gra Kentucky DUO będzie dostępna we wszystkich restauracjach KFC w Polsce od 28 marca. Promocja dotyczy kubełków z kurczakiem, nie dotyczy kubełka dla 1 osoby. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.