logo
Słuchawki Jabra Evolve2 30 - Nowosciproduktowe.pl

Poznaj nowe słuchawki Jabra Evolve2 30


04-03-2021| 12:05| Źródło: Jabra| Fot: Jabra

Jabra wprowadza do oferty lekki, przenośny, niedrogi i komfortowy produkt – to słuchawki Jabra Evolve2 30, najnowszy produkt z linii Evolve2 przeznaczony do produktywnej pracy.


Evolve2 to nowa generacja linii Evolve, najlepiej sprzedających się i przodujących na rynku zestawów słuchawkowych UC od Jabra, które zwiększają produktywność pracy w biurze oraz w domu. Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o współczesnym pracowniku umysłowym. Ułatwia współpracę, koncentrację oraz komfortową pracę przez cały dzień – a wszystko to w przystępnej cenie, bowiek słuchawki Jabra Evolve2 30 kosztują zaledwie 352 PLN netto.

Problemy z produktywnością w nowej normalności

Nowa normalność przyniosła potrzebę hybrydowego podejścia do pracy, w którym kluczowym priorytetem jest elastyczność między pracą zdalną i pracą w biurze. Wykorzystanie rozwiązań do wirtualnej współpracy wzrosło z 14% w 2019 roku do 77% w roku 20203. Tymczasem dużym wyzwaniem dla firm pozostaje produktywność, której średni poziom spada wraz z geometrycznym wzrostem złożoności pracy . Decydującą rolę w przechodzeniu do elastycznego modelu miejsca pracy odgrywają zestawy słuchawkowe, w tym przystępny cenowo, lecz wysokiej klasy model Jabra Evolve 2 30.

Bezproblemowa współpraca i błyskawiczna koncentracja

Jabra Evolve2 30 to doskonała propozycja dla współczesnych elastycznych pracowników, którzy większość dnia spędzają przy biurku w hałaśliwym otoczeniu biurowym lub domowym. Współpraca i koncentracja to dwa filary skutecznej pracy biurowej, niezależnie od tego, gdzie się ją wykonuje.

Technologia wykorzystująca dwa mikrofony rejestruje czysty głos, dzięki czemu można uczestniczyć w rozmowach oraz spotkaniach online niezależnie od miejsca i zgodnie z wymaganiami kategorii Open Office. Także słuchany dźwięk — zarówno rozmów, jak i multimediów — jest wysokiej jakości, a to za sprawą przetworników o średnicy 28 mm i zaawansowanego chipsetu. Słuchawki Jabra Evolve2 30 są też dostępne w wariancie z certyfikatem Microsoft Teams. Ma on specjalny przycisk do Microsoft Teams umożliwiający dołączanie do spotkań wirtualnych i ich opuszczanie jednym dotknięciem, a wysięgnikiem można błyskawicznie wyłączyć i włączyć mikrofon.

Jabra Evolve2 30 spełnia wymagania Microsoft Open Office na podstawie rygorystycznego testu skuteczności mikrofonu w zestawie słuchawkowym pod względem tłumienia hałasu z otoczenia i rozmów w biurze — zapewnia to skuteczność urządzenia w każdym otoczeniu. Zestaw słuchawkowy można łatwo połączyć w trybie plug and play ze wszystkimi urządzeniami przy użyciu wtyku USB Type-A lub Type-C, co maksymalizuje możliwości współpracy.

Evolve2 30 zaspokaja też oczekiwania związane z koncentracją i został przygotowany specjalnie do pracy w skupieniu niezależnie od miejsca. Owalne poduszki i ustawione pod kątem nauszniki zostały opracowane tak, by blokować hałas i zakłócenia dochodzące z zewnątrz. Jednostronny wskaźnik zajętości aktywuje się automatycznie podczas rozmowy, ale można go też włączyć ręcznie, by nikt nie przeszkadzał nam w wymagającej skupienia pracy.

Jabra Evolve2 30, a komfort

Dyskomfort związany z długim noszeniem zestawu słuchawkowego może bardzo negatywnie wpływać na produktywność. Zestaw Jabra Evolve2 30 jest przystosowany ergonomicznie do długiego noszenia i równomiernie rozkłada nacisk na głowę. Poduszki zostały wykonane z wysokiej jakości pianki zapamiętującej kształt, która dostosowuje się do naturalnych konturów uszu i zmniejsza poczucie obciążenia głowy, dlatego urządzenie można nosić komfortowo przez cały dzień.

Niezwykle lekki zestaw słuchawkowy jest jednak nie tylko wygodny, ale i wytrzymały. Zarówno pałąk na głowę, jak i jego suwak w Evolve2 30 zostały wykonane ze stali nierdzewnej o znacznie większej wytrzymałości i elastyczności w porównaniu z poprzednim modelem, Evolve 30. Setki prób zrzutu i testów wytrzymałości wysięgnika gwarantują, że słuchawki Jabra Evolve 2 30 będą służyć użytkownikom długo, nawet pomimo wielogodzinnych okresów użytkowania.

Jabra Evolve2 30

Zwiększanie produktywności to bolączka każdej firmy — powiedział Holger Reisinger, starszy wiceprezes ds. rozwiązań biznesowych firmy Jabra. Cieszymy się z wprowadzenia do oferty naszego najnowszego produktu, który pomaga uniknąć rozpraszania uwagi w biurze, ale także podczas pracy hybrydowej. Jabra Evolve2 30 ma przystępną cenę, aby każdy użytkownik mógł korzystać z zalet najwyższej klasy współpracy, koncentracji i komfortu podczas pracy. Ten zestaw słuchawkowy stanowi doskonałą ilustrację powiedzenia, że praca to nie miejsce, do którego się chodzi, lecz to, co się robi.

Najważniejsze funkcje i dane techniczne:

 • Lekka konstrukcja zwiększająca komfort użytkowania: 125 g
 • Technologia 2 mikrofonów do rozmów i przetworniki 28 mm zgodne z wymaganiami Open Office
 • Certyfikaty UC i Microsoft Teams
 • Zaawansowany chipset umożliwiający aktualizację oprogramowania
 • Zintegrowany wskaźnik zajętości
 • Ulepszona konstrukcja izolująca od hałasu
 • Pałąk na głowę i suwak ze wzmocnionej stali zwiększające wytrzymałość
 • Specjalny przycisk Microsoft Teams w wariancie MS zestawu słuchawkowego
 • Jabra Direct, Xpress
 • Ekologiczne opakowanie z materiałów nadających się do recyklingu

Dostępność słuchawek Jabra Evolve2 30

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 trafi do sprzedaży w marcu 2021 r. u wybranych partnerów sprzedażowych. Evolve2 30 będzie dostępny w kolorze czarnym.

 • Evolve2 30 STEREO — rekomendowana cena rynkowa 397 PLN (netto)
 • Evolve2 30 MONO — rekomendowana cena rynkowa 352 PLN (netto)