logo
Głośnik JBL Flip 5 Eco - Nowosciproduktowe.pl

Poznaj nowy głośnik JBL Flip 5 Eco


14-08-2020| 01:00| Źródło: JBL| Fot: JBL

Na polskim rynku w lipcu pojawił się nowy głośnik JBL Flip 5 Eco – to wyjątkowa odsłona kultowego głośnika, która w 90% wykonana jest z odzyskanych tworzyw sztucznych! Znane brzmienie JBL i przejaw troski o naszą planetę w jednym!


Głośnik JBL Flip 5 Eco dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – oceanicznym błękicie oraz leśnej zieleni. To dodatkowe nawiązanie do tematyki ekologicznej. Najważniejszy jednak jest fakt, że JBL Flip 5 Eco w 90% powstał z odzyskanych tworzyw sztucznych. Ten kultowy głośnik pozwala zabrać swoją muzykę wszędzie, a przy tym wszystkim jest przejawem troski o środowisko naturalne.

Zła pogoda? Bez obaw. JBL Flip 5 Eco posiada klasę wodoszczelności IPX7, co oznacza, że zapewnia legendarne brzmienie JBL w słońcu, deszczu, a nawet przy zanurzeniu do jednego metra pod wodą. JBL Flip 5 posiada też technologię PartyBoost, dzięki której połączyć można dwa głośniki wyposażone w tę technologię, aby uzyskać dźwięk stereo lub można połączyć wiele głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, by uzyskać potężniejsze brzmienie. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, ulubionej muzyki słuchać można przez ponad 12 godzin.

Głośnik JBL Flip 5 Eco cechuje się wytrzymałością na tym samym wysokim poziomie, co jego brzmienie. Wytrzymały materiał i gumowa obudowa sprawiają, że głośnik Flip 5 jest odpowiednio zabezpieczony, a dołączony sznurek pozwala nosić go na nadgarstku czy przy plecaku. To połączenie dobrej zabawy, legendarnego brzmienia JBL, zachwycającego designu oraz troski o naszą planetę.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth®: 4.2
Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.6
Przetwornik: 44mm x 80mm
Moc znamionowa: 20 W RMS
Pasmo przenoszenia: 65Hz–20kHz
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy, polimerowy 17.28 Wh (odpowiednik 3.6 V 4800 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 2.5 godziny (5V/3A)
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Moc nadajnika Bluetooth®: 0 – 11 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth®: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 181 x 69 x 74mm
Masa: 540g