logo
Głośnik Prime3 APA 20

PRIME3 APA 20 – profesjonalny system audio


27-07-2020| 02:24

PRIME3 APA 20 to system audio wprowadzony na rynek przez firmę 2N-Everpol, wyłącznego dystrybutora marki PRIME3. Organizując domówkę czy ogrodowe party zależy nam, by muzyka towarzysząca temu wydarzeniu brzmiała mocno, a dźwięk był jak najwyższej jakości. Cel ten możemy osiągnąć przy pomocy systemu Power Audio APA 20 marki PRIME3. To doskonała propozycja zarówno dla młodszych osób ceniących dobrą zabawę, jak i dla dużych imprezowiczów


PRIME3 APA 20 i wbudowany moduł Bluetooth

PRIME3 APA 20 posiada wbudowany moduł Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie muzyki poprzez profil audio streaming bezpośrednio z telefonu lub laptopa. Wyposażenie go w czytnik kart SD oraz port USB pozwala natomiast na słuchanie ulubionych utworów z własnej playlisty zapisanej na karcie pamięci lub pendrive, a wejście AUX na podłączenie systemu do odtwarzacza MP3, komputera starszego typu czy odtwarzacza płyt CD. W przypadku kiedy nie dysponujemy żadnym urządzeniem przenośnym z plikami muzycznymi lub modułem Bluetooth, dzięki wbudowanemu tunerowi FM, możemy ustawić swoją ulubioną rozgłośnię radiową i nadal słuchać muzyki.

Duża moc głośnika

Mocne brzmienie i wysoką jakość dźwięku zawdzięczamy dużej mocy głośnika, która wynosi 8000 W P.M.P.O. Taka wartość, w połączeniu z odpowiednią konfiguracją funkcji, gwarantuje niezwykłe doznania muzyczne. Wyposażenie systemu w funkcję TWS (True Wireless Stereo) umożliwia bezprzewodowe połączenie ze sobą głośników z serii APA. Oznacza to, że muzykę można odtwarzać jednocześnie z 2 głośników APA20. Dzięki takiej konfiguracji możemy uzyskać doskonałej jakości dźwięk stereo, który naprawdę potrafi zaskoczyć.

PRIME3 APA 20 i funkcja karaoke

Funkcja karaoke z gniazdem mikrofonowym 6,5 mm stosowanym we wszystkich profesjonalnych systemach nagłaśniających, dodatkowy mikrofon bezprzewodowy oraz wielokolorowe podświetlenie LED to funkcje, które rozkręcą każde spotkanie towarzyskie. Wspólne śpiewanie w świetle reflektorów to świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Głośnik sprawdzi się jednak nie tylko podczas zabaw karaoke, ale też w każdej sytuacji, w której chcemy być słyszani przez większe audytorium np. na zebraniach, meczach, w sali wykładowej czy podczas szkolnego apelu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, urządzenie może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i po podpięciu do zasilania sieciowego. Zastosowanie baterii umożliwia zabranie głośnika w plener i zorganizowanie fantastycznej imprezy również na świeżym powietrzu. Zintegrowanie wielu funkcji w jednej obudowie sprawia, że system Power Audio APA20 jest idealną alternatywą dla wszelkiego rodzaju wież i klasycznych urządzeń z oddzielnymi kolumnami.

Specyfikacja techniczna PRIME3 APA20:

Moc: 8000 W P.M.P.O.
Funkcja TWS
Funkcja karaoke z mikrofonem bezprzewodowym w zestawie
Bluetooth do odtwarzania muzyki poprzez profil audio streaming (A2DP)
Odtwarzacz USB/microSD (max 32GB)
Odtwarzanie plików MP3/WMA
Radio FM z pamięcią stacji
Equalizer: Rock, Jazz, Classic, Flat, Pop, Normal
Regulacja tonów wysokich i niskich
Wielokolorowe podświetlenie LED
Gniazdo mikrofonowe 6,5 mm
Pilot zdalnego sterowania
Wejście AUX
Czas pracy: ~ 4 h
Czas ładowania: 4-6 h
Zasilanie sieciowe: 220-240 V~ 50/60 Hz
Wbudowany akumulator: 12 V, 4 Ah
Akcesoria: 1 x przewód zasilający, 1 x przewód AUX
Wymiary: 345 x 335 x 693 mm
Waga: 11.8 kg
EAN: 5901750503955

Sugerowana cena detaliczna brutto: 599 zł