logo
Rower TREK Verve - Nowosciproduktowe.pl

Poznaj TREK Verve. Łatwo nim jeździć i łatwo go pokochać


27-11-2020| 11:57| Źródło: TREK| Fot: TREK

TREK Verve jest rekreacyjnym rowerem crossowym stworzonym do komfortowych, codziennych przygód. Doskonale nadaje się do stylowej jazdy po drogach i ścieżkach, częstszego wychodzenia na zewnątrz i cieszenia się czasem spędzonym na siodełku. Zarówno na ścieżkach, jak i na asfalcie Verve zapewnia wygodę, pewność siebie i elegancję.


Rower TREK Verve zapewnia pozytywne wrażenia z jazdy. Gdziekolwiek Cię oczy poniosą, poprawi wszelkie Twoje doświadczenia z jazdy. Ponieważ każda część w Verve – od wspornika kierownicy do siodełka – jest tak dopasowana, aby dać w rezultacie rower, który jest komfortowy, po prostu stabilny, fajny w jeździe – taki na którym dobrze się czujesz. Wygodna geometria ramy zapewnia zrelaksowaną pozycję podczas jazdy dla pleców i ramion, która jest świetna do sterowania rowerem na różnych nawierzchniach i idealna do podziwiania widoków wokół siebie.

Rower TREK Verve jest dostępny zarówno w wersji z ramą standardową, jak i z niskim przekrokiem, co ułatwia wsiadanie na rower i zsiadanie z niego. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, uzyskasz taki sam komfort jazdy. Ten rower hybrydowy, na którym tak dobrze się czujesz, dostępny jest także jako rower elektryczny z solidnym napędem Bosch, który naturalnie zwiększa moc Twoich pedałów. Verve+ ma wiele tych samych cech, co jego analogowy odpowiednik, ale z wbudowanym przedłużeniem zabawy.

Szersze opony z wielopowierzchniowym wzorem bieżnika, aby zapewnić dodatkową stabilność i przyczepność. Hamulce tarczowe na każdą pogodę sprawiają, że dostosowanie prędkości do każdych warunków jest niezwykle łatwe. Ergonomiczne chwyty roweru TREK Verve są zaprojektowane tak, aby naturalnie dopasować się do Twojej dłoni, zmniejszając zmęczenie i oddając Ci kontrolę. Pluszowe, komfortowe siodełko oraz amortyzowana sztyca w wybranych modelach zapewnią genialne doświadczenie jazdy, z którym poczujesz się po prostu dobrze.


Tagi: