logo
Lee, Wrangler

Press Day Lee & Wrangler w „Między Nami”: Nowe kolekcje AW23


18-07-2023| 12:00| Źródło: Wrangler| Fot: Wrangler

12 lipca 2023 w Między Nami Cafe miał miejsce wyjątkowy event – Press Day marek Lee & Wrangler. Zaproszeni goście z branży mody oraz przedstawiciele mediów mieli okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami denimu, nowymi trendami i innowacyjnym podejściem do jeansu zaprezentowanym przez obie marki.


Lee & Wrangler od lat są znane z jakościowych i stylowych ubrań denimowych. Press day w restauracji „Między Nami” był doskonałą okazja dla gości do podziwiania nowych fasonów, wzorów i kolorów jeansów, które idealnie wpisywały się w aktualne trendy mody ulicznej.

Wydarzenie zgromadziło liczne grono redaktorów modowych, stylistów, influencerów i przedstawicieli mediów. W restauracji „Między Nami” atmosfera była pełna energii i inspiracji, a eksponowane kolekcje przyciągały wzrok swoim unikalnym stylem.

Podczas wydarzenia przedstawiciele marek Lee & Wrangler opowiadali o koncepcji projektowania nowych kolekcji i inspiracjach, które kierowały ich twórczym procesem. Goście mieli możliwość porozmawiania z projektantami o detalach projektów oraz tkanin użytych do produkcji odzieży.

Press day w „Między Nami” był nie tylko okazją do zaprezentowania nowych trendów Lee & Wrangler AW23, ale również do zacieśnienia relacji między markami i branżą mody!