logo
LG OLED 8k promocja - Nowosciproduktowe.pl

Promocja cenowa przy zakupie telewizorów LG NanoCell 8K i LG OLED GX Gallery


18-11-2020| 09:20| Źródło: LG| Fot: LG

Od 2 do 30 listopada w ofercie online i w salonach RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, LG Brand Store oraz w wybranych sklepach z elektroniką specjalistyczną, na fanów wysokiej jakości obrazu czeka niezwykła promocja. Decydując się na zakup telewizorów LG OLED lub LG NanoCell 8K, Kupujący oprócz doskonałej jakości obrazu otrzymają również specjalny voucher do wykorzystania w odpowiedniej sieci sklepów.

  • Telewizor LG NanoCell 8K 75NANO993 – voucher o wartości 2000 zł
  • Telewizor LG NanoCell 8K 65NANO993 – voucher o wartości 1500 zł
  • Telewizor LG NanoCell 8K 65NANO953 – voucher o wartości 1000 zł
  • Telewizor LG NanoCell 8K 55NANO953 – voucher o wartości 1000 zł

Dzięki nanocząsteczkom telewizory LG NanoCell wyświetlają niezwykle czyste, wiernie odwzorowane kolory, podwyższając jednocześnie jakość filmów. Tryb Filmmaker, dzięki któremu oglądane treści są wierne wizji reżysera oraz niesamowita szczegółowość obrazu w rozdzielczości 8K sprawiają, że oglądając filmy w domu można poczuć się jak w ekskluzywnej sali kinowej.

Od 5 do 30 listopada zwrot części wartości telewizora czeka również na miłośników dobrego stylu i minimalistycznego wzornictwa. Telewizor LG OLED GX z serii Gallery dostępny jest online i w salonach RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, LG Brand Store oraz w wybranych sklepach z elektroniką specjalistyczną.

  • Telewizor LG OLED Gallery OLED65GX – voucher o wartości 1000 zł
  • Telewizor LG OLED Gallery OLED55GX – voucher o wartości 500 zł

Klienci otrzymają do 1000 zł zwrotu w formie vouchera na kolejny zakup w sieci, w której zamówią telewizor. W zestawie do telewizora OLED z serii Gallery został dołączony idealnie dopasowany uchwyt ścienny. Uchwyt ten „chowa” się w obudowę urządzenia, co sprawia że po zamontowaniu telewizor przylega do ściany i wygląda niczym obraz w galerii. Technologia OLED to miliony niezależnie świecących pikseli reprodukujących nieskończoną czerń co przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu. Telewizory te obsługują technologię NVIDIA G-SYNC dzięki czemu stanowią idealny wybór dla miłośników gier na konsolach nowej generacji i na PC.


Tagi: