logo
Promocja na książki w salonach Kolporter - Nowosciproduktowe.pljpg

Promocja na bestsellery w sieci Kolporter


18-01-2021| 01:32| Źródło: Kolporter| Fot: Kolporter

Do końca lutego br. klienci saloników Kolporter mogą kupić w promocyjnej cenie bestsellery z książkowej oferty świątecznej. Promocja w sieci Kolporter wynosi od 20 do 25 proc. i obejmuje 80 książek takich pisarzy, jak Olga Tokarczuk, Szczepan Twardoch, Remigiusz Mróz, Harlan Coben czy Camilla Läckberg.


Jak co roku, w styczniu i w lutym saloniki Kolporter oferują swoim klientom w promocyjnej cenie atrakcyjne książki z oferty świątecznej – W ramach promocji proponujemy książki znanych autorów polskich i zagranicznych, w sumie 80 bestsellerowych pozycji – mówi Urszula Jurkowska, menadżer odpowiedzialny w Kolporterze za kategorię „Książka”. – W promocyjnej ofercie znalazły się tytuły z gatunków najchętniej kupowanych przez klientów saloników. Mamy więc kryminały, powieści sensacyjne, romanse, literaturę obyczajową, a także erotyczną.

Wśród tytułów objętych promocją są m.in. „Czuły narrator” Olgi Tokarczuk, „W głębi lasu” Harlana Cobena, „Dyrdymarki” Marka Niedźwieckiego, „Światło w środku nocy” Jojo Moyes, „Tajemnice hoteli Dubaju” Marcina Margielewskiego, „Ekstradycja” Remigiusza Mroza, „Złowrogie niebo” Aleksa Kavy, „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza, „Srebrne skrzydła” Camilli Läckberg, „Normalni ludzie” Sally Rooney, „Królestwo” Jo Nesbo czy „Król” Szczepana Twardocha.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Kolporter zarządza siecią ok. 700 saloników prasowych. Spółka zatrudnia w całym kraju blisko tysiąc osób.