logo

Reverse Hair Washing- Mega objętość włosów w dwóch krokach


24-04-2023| 10:00| Źródło: OnlyBio| Fot: OnlyBio

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się mieć bad hair day, czy to z powodu włosów pozbawionych blasku, niesfornych, a może oklapniętych. OnlyBio kreator trendów w pielęgnacji włosów, kolejny raz zaskakuje! Jako pierwsza na świecie marka dostrzegła ten niesamowity międzynarodowy trend, dzięki któremu uzyskasz lśniące i pełne objętości włosy w dwóch krokach. Poznaj Reverse Hair Washing!


OnlyBio odwraca logikę

Seria Reverse Hair Washing, to zabezpieczanie włosów przed myciem z użyciem odżywki o intensywnej, bogatej, ale nie obciążającej formule. Taki zabieg zapewni Twoim włosom komplet niezbędnych im składników odżywczych bez obciążania i „przyklapu”. Pasma pozostają miękkie i pełne objętości!

Dwa kroki do mega objętości

Krok 1: Na mokre, odciśnięte z nadmiaru wody włosy nałóż odżywkę. Zamknie ona we włosie nawilżenie, nie pozbawiając ich gładkości i nie powodując obciążenia włosów.

KROK 2: Bez spłukiwania odżywki, nałóż szampon na czubek głowy. Pamiętaj, myjemy tylko skórę głowy i włosy u nasady! Przy częstym myciu włosów nie ma potrzeby intensywnego ich oczyszczania na całej długości. Pozwól spłukiwanemu szamponowi oczyścić je delikatnie i bez pocierania. Ciesz się zdrowymi, lśniącymi włosami bez obciążania i przesuszania. Aby nie obciążać włosów, na sam koniec, na mokre lub na suche włosy użyj odżywkę w sprayu.

Produkty do metody Reverse Hair Washing

  • Szampon delikatny (22,99 zł/400 ml) – idealny do codziennego mycia włosów bez ich przesuszania i uszkadzania. Formuła oparta na łagodnych surfaktantach. Proteiny odbiją włosy od nasady, a zielona herbata pobudzi włosy do wzrostu. Doda objętości i odświeży. Pachnie zieloną herbatą i guaraną.
  • Szampon mocny (22,99 zł/400 ml) – dla osób, które oczekują od szamponu mocnego oczyszczenia, bez ich uszkadzania. Ziemia okrzemkowa poradzi sobie z przetłuszczającym się skalpem, a lilia wodna doda sprężystości i blasku.
  • Odżywka proteinowa bogata (22,99 zł/200 ml) – stosuj kiedy Twoje włosy są przesuszone i wyraźnie odwodnione. Bogata formuła proteinowa ma silne działanie naprawcze.
  • Odżywka humektantowa bogata (22,99 zł/200 ml) – jeśli Twoje włosy są matowe, pozbawione objętości oraz mają tendencję do zbijania się w pojedyncze pasma, potrzebujesz bogatej formuły nawilżającej. Dodatek aloesu i alg zatrzyma nawilżenie we włosie i doda im blasku.
  • Odżywka w mgiełce (22,99 zł/200 ml) – jej lekka, emolientowo-silikonowa formuła nie obciąży włosów, ale domknie łuskę i optymalnie je wygładzi.

Jeśli codziennie myjesz włosy i skórę głowy zapisz sobie ten plan i świadomie korzystaj z niego myjąc włosy metodą Reverse Hair Washing. Dwa razy w tygodniu stosuj Mocny szampon, a w pozostałe dni (pięć razy w tygodniu) Delikatny szampon. Dobierz odpowiednią dla siebie odżywkę i pielęgnując włosy, baw się odwracając odwracamy logikę dla miękkich, lśniących i pełnych objętości włosów o każdej porowatości.