logo

Rozgrzewające Sery z KFC ratują zimę


16-01-2024| 08:00| Źródło: KFC| Fot: KFC

Rozgrzewające Sery z KFC przybywają na ratunek i już rozgrzewają serca Polaków. W odpowiedzi na atak zimy, KFC przywróciło uwielbiane przez fanów restauracji menu pełne ciągnącego, gorącego sera otulającego chrupiące kawałki kurczaka.


Kultowe dania w wyjątkowej odsłonie – Serowe Macaroni Grander, Serowe Macaroni, Serowe Macaroni Wrapper, Serowe Quritto czy Serowe Macaroni & Bites Box to skuteczni zawodnicy w walce z minusową temperaturą. Już teraz spróbuj ich w restauracji lub zamów w dostawie.

Kto nie kocha sera? Sam Salvador Dali zainspirował się roztapiającym się serem przy tworzeniu jednego ze swoich najsłynniejszych dzieł – ,,Trwałość pamięci’’. Nic więc dziwnego, że nad zimowym menu KFC rozpływają się również fani restauracji i co roku żądają jego powrotu. Sezonowa oferta marki to znane i uwielbiane dania zatopione w serze cheddar lub ulepszone o kremowy makaron zanurzony w serze z dodatkiem oczywiście, sera. To ta sytauacja, w której warto być cheesy. Rozgrzewające sery i soczysty kurczak to niezawodne połączenie, które doda energii w mroźne dni. Są jak …ser na Twoje serce.

Celebruj zimę – wybierz się na łyżwy lub spacer, a potem wpadnij do KFC na ulubione danie z menu Rozgrzewające Sery. Doda Ci więcej siły niż gorąca czekolada i masz mnóstwo opcji do wyboru: Serowe Macaroni Grander, Serowe Macaroni Snack Box, Serowe Macaroni Wrapper, Serowe Quritto czy Serowe Macaroni & Bites Box. Dla zmarzluchów udostęniamy dostawę comfort foodu z KFC wprost do ciepłego mieszkania. Dla każdego coś serowego. Oferta trwa od 9 stycznia do x.


Tagi: