logo

Rozwiązanie wideo Jabra PanaCast jest pierwszym na rynku urządzeniem współpracującym z całkowicie nowym ekosystemem na platformie Microsoft


05-04-2023| 08:00| Źródło: Jabra| Fot: Jabra

Jak ogłoszono na blogu firmy Microsoft, What’s new in Teams Rooms and Devices at Enterprise Connect, na targach Enterprise Connect w Orlando, PanaCast 50 Video Bar System firmy Jabra jest pierwszym na rynku urządzeniem współpracującym z nowym ecosystemem na platformie Microsoft. Microsoft nawiązał współpracę z firmą Jabra w celu optymalizacji platformy, aby wykorzystać Microsoft Teams Rooms dla systemu Android w pierwszym rozwiązaniu branżowym.


Nowa Platforma Microsoft łączy to, co najlepsze w Microsoft i Android, jest dostosowana do przestrzeni wspólnych i zoptymalizowana pod kątem urządzeń Teams. Oparta na Android Open Source Project (AOSP), platforma zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność, łatwość zarządzania i wdrożenia, z których znana jest firma Microsoft, oraz szeroką gamę sprzętu i oprogramowania, które są dostępne na systemie Android. Została zaprojektowana z myślą o innowacjach – z możliwością rozbudowy i konfigurowania, których potrzebują producenci, aby dostarczać innowacyjne produkty z rozszerzeniami zarówno sprzętowymi, jak i programowymi.

Aurangzeb Khan, SVP for Intelligent Vision Systems w Jabra powiedział: „Jabra i Microsoft wspólnie prezentują rozwiązanie wideo, które łączy doświadczenie firmy Microsoft w zakresie platform, bezpieczeństwa, zarządzania i skalowalności z wiodącą technologią wideo firmy Jabra, dla zapewnienia korzyści naszym klientom”.

Bezpieczeństwo jest zapewnione przez Microsoft – z bezpiecznym środowiskiem programistycznym klasy rządowej, zaawansowaną analizą kodu, wykrywaniem zagrożeń oraz aktualizacjami oprogramowania, na których klienci mogą polegać w przestrzeniach konferencyjnych.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą Jabra – pierwszą spośród naszych partnerów tworzących urządzenia certyfikowane dla Microsoft Teams – w celu udostępnienia naszym klientom ekosystemu urządzeń współpracujących z platformą Microsoft”, powiedział Dave Kearney, General Manager of Program Management w Microsoft.