logo
sprzatanie-po-remoncie-z-odkurzaczem-vci201

Sprzątanie po remoncie? Z odkurzaczem VCI201 będzie to proste


21-08-2020| 10:05| Źródło: Blaupunkt

Blaupunkt rozszerza bogatą ofertę Odkurzaczy o model VCI201. Odkurzacz przemysłowy do odkurzania na mokro i na sucho, który przyda się m.in. podczas remontu w domu lub mieszkaniu.

Wielofunkcyjny odkurzacz

Wielofunkcyjny odkurzacz VCI201 przeznaczony jest do odkurzania powierzchni suchych oraz zabrudzonych cieczami. Jego duża moc oraz skuteczny filtr powietrza pozwalają na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Ten model odkurzacza pomoże utrzymać porządek w domu, warsztacie i na tarasie, nawet gdy przeciwnikiem są ciężkie zabrudzenia np. sprzątanie po remoncie.

Niezawodny silnik i moc

Model VCI201 posiada niezawodny silnik o mocy 1200 W, dzięki której jest odpowiedni do czyszczenia każdej powierzchni. Co więcej dzięki sile ciągu o mocy 16 – 18 kPa oraz przepływie powietrza 1,6 m3/min, poradzi on sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Odkurzacz jest wyposażony w dwie ssawko-szczotki do podłogi. Uniwersalna doskonale przylega do podłoża zapewniając bardzo dobrą efektywność zbierania zanieczyszczeń z powierzchni twardych oraz z dywanów. Druga ssawko-szczotka, przystosowana do zbierania wilgoci z powierzchni. Dzięki czemu, delikatne syntetyczne włosie oraz pasek gumowy celem zwiększenia skuteczności ssania.

To niezwykle praktyczne urządzenie posiada przydatną funkcję nadmuchu. Pozwoli ona nam usunąć zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc oraz oczyścić powierzchnie, jeżeli nie zależy nam na odkurzeniu zanieczyszczeń. Wydajność urządzenia uzupełnia zastosowanie filtra HEPA, który zatrzymuje skutecznie pyły i inne zabrudzenia. W rezultacie jego duża powierzchnia aktywna zapewnia optymalny czas pracy między czynnościami konserwacji odkurzacza (np. czyszczenie filtra). Odkurzając z modelem VCI201 mamy pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla użytkowników. Komfortu obsługi dopełnia zbiornik na kurz o pojemności 10 l, dzięki czemu nie ma konieczności zbyt częstego opróżniania.

Długi przewód – 6m

Dodatkowo długi przewód o długości 6 m pozwoli wyczyścić duże powierzchnie bez wielokrotnego przepinania przewodu. Zaś głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. W porównaniu do innych odkurzaczy przemysłowych, model VCI201 jest niezwykle lekki (5,2 kg). Dlatego też urządzenie stanowi idealne rozwiązanie dla ekip budowlanych lub sprzątających, które często zmieniają miejsce wykonywania swojej pracy. Mobilność wspomagana jest przez 4 obrotowe koła w podstawie urządzenia.

W zestawie z odkurzaczem znajdują się dodatkowe akcesoria tj. ssawko-szczotka uniwersalna, ssawko-szczotka podłogowa na mokro i na sucho, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich przestrzeni oraz trzy metalowe rury. Po złożeniu w jedną całość, ograniczają konieczność schylania się oraz pozwalają dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

W komplecie z odkurzaczem znajduję się jeden filtr powietrza oraz papierowy worek na kurz. Filtr może być czyszczony na mokro wielokrotnie. Filtr i worki są dostępne: ACC055 – Filtr do odkurzacza VCI201, ACC054 – worek papierowy do odkurzacza VCI201. Reasumując odkurzacz VCI201 marki Blaupunkt to produkt, który z pewnością dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej jakości, przeznaczony jest do użytku domowego, ale sprawdzi się również w warsztacie, garażu lub sprzątanie po remoncie.

Funkcje i specyfikacja VC201:

Pojemności zbiornika na kurz 10 l
Przewód 6 m
Filtr HEPA
Głośność poniżej 80 dB
Przepływ powietrza 1,6 m3/min, podciśnienie 16-18 kPa
Funkcja nadmuchu
Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna podłogowa, ssawko- szczotka na mokro i sucho, ssawka szczelinowa 2 w 1, 3 x metalowa rura
Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 1200 W
Wymiary: 32,1 x 34,6 x 35 cm
Waga: 5,2 kg
Sugerowana cena detaliczna brutto: 249 zł