logo
Costa Coffee - Nowosciproduktowe.pl

Costa Coffee – start Kampanii Lato 2021


18-05-2021| 09:42| Źródło: Costa Coffee| Fot: Costa Coffee

12 maja wystartowała nowa, Letnia Kampania Costa Coffee. W kawiarniach znajdziemy zarówno znane i lubiane smaki, a także pyszne nowości. W nowym menu do odkrycia są m.in. orzeźwiające Desery Lodowe i pożywne jogurty, a na kawoszy czeka szeroki wachlarz kaw mrożonych oraz tych z linii Cold Brew.


Częścią nowej Letniej Kampanii Costa Coffee jest odświeżone menu kawiarni – wśród nowych napojów znajdziemy wiele wariacji kaw w wersji na ciepło oraz na zimno. Na miłośników słodkich smaków czeka m.in. Karmelowe Frostino zwieńczone bitą śmietaną oraz pysznymi kawałkami złotej czekolady, Iced Caramel Macchiato, czyli zimna wersja dobrze znanego i lubianego Caramel Macchiato oraz Latte Mrożona – czyli zimna wersja klasycznego latte, do którego dodano gałkę lodów śmietankowych.

Costa Coffee lato rozpoczyna także promowaniem dobrze znanej, innowacyjnej linii kaw Cold Brew. Są one macerowane na zimno przez 20 h, niezwykle orzeźwiają i pobudzają w upalne dni. W ofercie kawiarni znajdziemy tę kawę w trzech wersjach – charakternej czarnej, subtelniejszej w stylu latte oraz słodkiej z dodatkiem syropu karmelowego.

Ponadto na odkrycie czeka Espresso z tonikiem Kinley, czyli bardzo pobudzające połączenie idealne na gorące, letnie dni. Do menu Costa Coffee wracają także Desery Lodowe w czterech pysznych odsłonach. Zupełnie nowe smaki takie jak – Słony karmel z gruszką i egzotyczne Mango z czarną porzeczką i kokosem, oraz dobrze znane i lubiane Tiramisu z gorzką czekoladą i przywodząca na myśl francuski deser Truskawka z bezą. Odświeżona została również oferta „Niska cena cały rok”.

Do ciast dołączył rozpływający się w ustach Donut z nadzieniem orzechowo-kakaowym oraz wilgotne Ciasto bananowe, a lista napojów wzbogacona została o Mrożoną Herbatę o smaku różanym z owocami oraz Lemoniadę. Wszystkich wymienionych propozycji, jak i innych przepysznych produktów Costa Coffee można wypróbować odwiedzając najbliższą kawiarnię lub zamawiając je przez aplikację Uber Eats.