logo
Zewnętrzne suszarki VILEDA - Nowosciproduktowe.pl-1

Suszarki do ubrań Vileda Sun Lift z systemem Perfect Lines


24-05-2021| 08:30| Źródło: Vileda| Fot: Vileda

Suszenie prania na świeżym powietrzu sprawia, że tkaniny mają piękny zapach, są mniej pogniecione, dłużej zachowują trwałość i szybko schną. Ale możesz je suszyć jeszcze krócej, stosując trzy nowe zewnętrzne suszarki do ubrań Vileda Sun Lift – z długością linek 40 m, 50 m i 60 m.


Podmuchy wiatru wprawiają suszarki do ubrań Vileda w ruch obrotowy, co w połączeniu z szerokim rozstawieniem linek, na których powieszone jest pranie, sprawia że ubrania schną jeszcze szybciej.

Wszystkie trzy nowe modele suszarek są wyposażone w opatentowany system Perfect Lines, który zapewnia odpowiednie napięcie linek, podczas łatwego procesu rozkładania. Linki są zawsze dobrze naciągnięte, co ułatwia wieszanie prania, a ich elastyczność nie zmienia się z biegiem czasu. Rozwiązanie Perfect Lines umożliwia lekkie i wygodne rozkładanie, a także regulację wysokości, co ułatwia rozwieszanie prania.

Dzięki aluminiowej konstrukcji ogrodowe suszarki do ubrań Viledy nie rdzewieją i są bardziej trwałe. W zestawie jest także pokrowiec, który zapewnia dodatkową ochronę przed promieniami UV. Suszarki z rodziny Sun Lift mają odpowiednio trzy długości linek: 40 m – mieści do trzech pełnych prań, 50 m – do czterech pełnych prań i 60 m – aż do pięciu pełnych prań.

Każdy z modeli posiada dodatkowe haczyki na wieszaki na ubrania (ruchome i umieszczone na końcu każdego ramienia). Zestaw zawiera specjalne mocowanie do zamontowania w betonie lub ziemi.

  • Sun Lift Compact 40: 239 zł
  • Sun Lift 50: 259 zł
  • Sun Lift Plus 60: 299 zł

Vileda w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1994. Od tego czasu rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, jak i na rynku tradycyjnym Vileda gwarantuje najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu sprzątanie, prasowanie i suszenie stało się czystą przyjemnością, a liczba lojalnych klientów zwiększa się z roku na rok.

Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości.