logo
Szklany głośnik Sony LSPX-S3 - Nowosciproduktowe.pl-1

Szklany głośnik Sony LSPX-S3 dostępny już w sierpniu!


15-07-2021| 12:10| Źródło: Sony| Fot: Sony

Firma Sony zapowiedziała nowy szklany głośnik — LSPX-S3. Dzięki jednostce wysokotonowej ze szkła organicznego i trybowi płomienia świecy pozwala on idealnie połączyć dźwięk z oświetleniem i błyskawicznie stworzyć przytulną atmosferę w każdym zakątku domu.


Kryształowo czysty dźwięk

Minimalistyczny, elegancki szklany głośnik przenośny LSPX-S3 jest pomyślany jako źródło dźwięku o wyjątkowej jakości. Zastosowano w nim technologię Advanced Vertical Drive z trzema siłownikami połączonymi ze szkłem organicznym. Wprawiają one szkło w wibrację, zmieniając je w jednostkę wysokotonową, emitującą dźwięk we wszystkie strony. Wykonana ze szkła organicznego jednostka wysokotonowa w głośniku LSPX-S3 mocno i czysto odtwarza tony wysokie. Rozprzestrzeniający się we wszystkich kierunkach dźwięk wypełnia każdy zakątek pomieszczenia, tworząc przytulną atmosferę.

Szklany głośnik Sony LSPX-S3 posiada 46-milimetrowy przetwornik średniotonowy, który zapewnia zrównoważony środek pasma, oraz membranę bierną wzmacniającą niskie dźwięki. Aby dodać więcej basu, można włączyć tryb „Bass Boost” w aplikacji Sony | Music Center. Głośnik LSPX-S3 współpracuje z urządzeniami z łączem Bluetooth®, a dzięki technologii LDAC zapewnia wysoką jakość przesyłanego dźwięku. Dwa szklane głośniki można połączyć w parę stereo, w której każde z urządzeń pozwala odtwarzać lewy lub prawy kanał dźwięku.

Szklany głośnik w harmonii z każdym wnętrzem

Elegancka stylistyka głośnika harmonizuje z domowym wnętrzem zarówno o poranku, jak i wieczorem, gdy urządzenie napełnia salon łagodnym światłem. Podstawa ma kolor mineralnego srebra i satynowane wykończenie, a jej spód jest wykonany z tkaniny. Subtelny wygląd, gładka powierzchnia i metalowe wykończenie o wysokiej jakości to gwarancja, że głośnik LSPX-S3 będzie pasował do każdego pokoju.

Rozjaśnić noc

Aby wprowadzić w domowym wnętrzu jeszcze milszą atmosferę, można włączyć tryb płomienia świecy. Głośnik emituje wtedy łagodne światło imitujące płomień świecy — jasne do ogólnego użytku lub delikatne na wieczorny relaks. Można nawet zsynchronizować pulsowanie światła z rytmem muzyki. Użytkownik głośnika LSPX-S3 ma do wyboru cztery tryby świecenia i 32 poziomy jasności. Aby dostosować jasność do nastroju i sytuacji, wystarczy przesunąć palcem po czujniku dotykowym.

Szklany głośnikbędzie wymarzonym towarzyszem wieczoru, pozwalającym odprężyć się przy muzyce i stonowanym świetle. Jest nawet wyposażony w wyłącznik czasowy, pozwalający usnąć przy ulubionej muzyce. Wbudowany mikrofon umożliwia natomiast prowadzenie rozmów telefonicznych z dowolnego miejsca w mieszkaniu, dzięki czemu praca z domu staje się przyjemniejsza. Szklany głośnik Sony LSPX-S3 jest mały i kompaktowy. Ma akumulator na 8 godzin odtwarzania i funkcję ładowania przez port USB Type-C®. Można zabrać go ze sobą, by wnieść w nowe miejsce światło, muzykę i nastrój.

Ekologiczny projekt

Projektanci głośnika zatroszczyli się nie tylko o styl, lecz i środowisko naturalne — opakowanie urządzenia zawiera niespełna 10 procent plastiku. Pokazuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne. Produkt nie jest przeznaczony do oświetlania domowych pomieszczeń. Głośnik LSPX-S3 trafi do sprzedaży w sierpniu 2021 r.