logo
Szyneczka Żarłaki Konspol

Szyneczka Żarłaki od Konspol


29-09-2020| 02:57| Źródło: Konspol| Fot: Konspol

Produkty pod marką „Żarłaki” to linia stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach. Do tej pory w skład popularnych „Żarłaków” wchodziły trzy produkty z kurczaka: parówki, kabanosy oraz polędwica. Teraz dołącza do nich szyneczka wieprzowa.


Szyneczka wieprzowa to druga, po polędwicy z kurczaka, wędlina w portfolio firmy Konspol dedykowana specjalnie dzieciom. Tak jak pozostałe produkty pod marką „Żarłaki” należy do linii NATURA. Linii, w której pożywne produkty są bez dodatków do żywności „E” i bez glutaminianu monosodowego. Dieta dzieci ma istotny wpływ na ich rozwój. Dlatego niezwykle ważne jest dostarczanie im produktów sprawdzonych, wysokiej jakości, o naturalnym składzie, pozbawionych konserwantów czy zbędnych wzmacniaczy smaku. Dzięki swojemu składowi szyneczka wieprzowa „Żarłaki” stanowi kolejny produkt, dający rodzicom pewność zakupu produktu dla dzieci z tzw. czystą etykietą, dającego pewność wysokiej mięsności, jakości oraz krótkiego, czystego składu produktu. Co istotne dla dzieci pozostających na diecie bezglutenowej – szyneczka wieprzowa nie zawiera również glutenu.

Dzięki swoim właściwościom i delikatnemu smakowi, szyneczka wieprzowa „Żarłaki” będzie doskonałym składnikiem codziennej, zbilansowanej diety dzieci np. pyszny dodatek do kanapek.