logo
Ściereczka Actifibre Window marki Vileda - Nowosciproduktowe.pl

Vileda Actifibre Window – prosty sposób na szybkie mycie okien


02-04-2021| 09:20| Źródło: Vileda| Fot: Vileda

Święta za pasem, a Ty nie umyłaś jeszcze okien? Nie martw się, możesz zrobić to szybko i sprawnie. Wystarczy, że sięgniesz po żółtą ściereczkę Vileda Actifibre Window z nowoczesną i unikalną warstwę PVA.


Actifibre Window to ściereczka marki Vileda, która świetnie pochłania i zatrzymuje w sobie wodę. A wyczyszczone powierzchnie są idealnie czyste i lśniące już po jednym przetarciu.

Vileda Actifibre Window

Actifibre Window to ściereczka nowej generacji, zaprojektowana w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię, zapewniającą wyjątkowo skuteczne efekty czyszczenia. Warstwa czyszcząca PVA o strukturze przestrzennej 3D posiada znakomitą zdolność wchłaniania wody, dzięki czemu powierzchnia jest sucha już po jednym przetarciu. Actifibre Window w mig wyczyści okna, lustra, kafelki i wszystkie szklane powierzchnie, nie pozostawiając nieestetycznych smug i zacieków. Dzięki swoim właściwościom bez trudu poradzi sobie z brudem i uporczywymi plamami. Aby osiągnąć najlepsze efekty sprzątania, przed zastosowaniem lekko zwilż ściereczkę wodą – będzie miękka i elastyczna. Ściereczkę można prać w temperaturze do 60°C, z podobnymi kolorami. Cena: ok. 9,99 zł.