logo
English Tea Shop - Nowosciproduktowe.pl

Wielkanocna kolekcja organicznych herbat English Tea Shop


16-03-2021| 09:45| Źródło: English Tea Shop| Fot: English Tea Shop

Dostępne w nowych, wielkanocnych opakowaniach kompozycje herbat English Tea Shop to idealny prezent na zajączka, w którym rozsmakuje się każdy. Zamknięte w ekologicznych kartonikach unikatowe kolekcje kryją w sobie kilkanaście wyśmienitych organicznych herbat. Z kolei feeria pastelowych barw oraz przepiękne grafiki zdobiące każdą z saszetek nasycą degustację nutą wiosennej radości.


Wellness Tea Collection Prism Happy Easter

Wyśmienita propozycja dla miłośników herbaty, którzy lubią każdego dnia odkrywać nowe kompozycje smaków. 12 organicznych herbat English Tea Shop w 6 różnych, kojących zmysły smakach, to połączenie ziół, przypraw i owoców oraz zielonej herbaty jedynie z ekologicznych upraw. Każda z saszetek została zamknięta w niedużej, kartonowej piramidce. W skład kompozycji wchodzą najbardziej znane smaki organicznych herbat z linii wellness: Beautiful Me, Pure Me, Happy Me, Sleepy Me, Calm Me, Shape Me. Cena: ok. 31 zł.

Your Wellness Collection Happy Easter

Selekcja najsłynniejszych smaków kojących zmysły z linii delikatnych herbat wellness, bazujących głównie na organicznych ziołach, przyprawach, owocach oraz suszu zielonej herbaty. Kolekcja składa się z 48 saszetek w 6 różnych smakach: Beautiful Me, Pure Me, Happy Me, Sleepy Me, Calm Me, Shape Me. Cena: ok. 46 zł.

English Tea Shop to niezależna firma specjalizująca się w herbatach z siedzibą w Wielkiej Brytanii, z klientami detalicznymi i hurtowymi w 50 krajach na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym marki są organiczne herbaty najwyższej jakości. Gama składa się z ponad 130 autorskich kompozycji produkowanych w własnej fabryce na Sri Lance.