logo
Amica blender - Nowosciproduktowe.pl

Wyciskarka wolnoobrotowa i blender ręczny od Amica


21-08-2020| 09:00

W upalne dni postaw na zdrowe owocowo-warzywne przekąski. W ich przygotowaniu doskonale sprawdzi się niezawodny sprzęt od marki Amica – wyciskarka wolnoobrotowa i blender ręczny. Pozwolą na maksymalne wykorzystanie letniego sezonu, który obfituje w soczyste owoce i świeże warzywa.


Wyciskarka wolnoobrotowa – dla ochłody

W środku upalnego dnia masz ochotę na coś chłodnego? Świetnie! Wyciskarka wolnoobrotowa i blender ręczny Amica to nowoczesne urządzenia, które w kilka minut zamieni owoce i warzywa w zdrowy i pyszny sok. W wyciskarce dzięki dwóm rodzajom sita wykonanego ze stali nierdzewnej każdego dnia możesz cieszyć się sokiem o różnej konsystencji z innych owoców, a dotykowy panel pozwala na sprawną i szybką obsługę urządzenia. Wyciskarka posiada także praktyczny popychacz, który pozwala na wykorzystanie warzyw i owoców do końca – nic się nie marnuje!

Świeży sok wypity do śniadania to samo zdrowie, ale jego przygotowywanie często wiąże się z zachlapanymi blatami i szafkami oraz z hałasem. Z wyciskarką wolnoobrotową Amica lepiące się plamy odchodzą w niepamięć. Zainstalowany w urządzeniu system zamknięcia, wzbogacony uszczelką, skutecznie chroni przed kapaniem i chlapaniem. Co ważne, Amica zadbała także o ułatwienie czyszczenia sprzętu – do wyciskarki dołączona jest specjalna szczoteczka, dzięki której szybko i sprawnie usuniesz pozostałości soku i miąższu z sitka. Urządzenie wyróżnia się także cichą pracą, która pozwala na przygotowanie soku nawet o świcie, kiedy wszyscy domownicy jeszcze śpią – poziom natężenia dźwięku podczas pracy urządzenia jest niższy niż 67 dB(A).

Amica - blender i wyciskarka

Blender ręczny – zmiksuj to na gładko

Popularne smoothies to kolejny doskonały pomysł na lekką przekąskę w ciągu dnia. Są gęste, pożywne i szybkie w przygotowaniu. Dodatkowo do zblendowanych owoców można dodać popularne super foods np. płatki owsiane, nasiona chia, czy jagody goi, dzięki którym napój będzie jeszcze zdrowszy. Kluczową kwestią gładkiego smoothie jest niezawodny blender, który poradzi sobie z różnymi składnikami. Blender ręczny BL6016 marki Amica to urządzenie o mocy 800 W, które bez problemu zmiksuje zamrożone owoce. Funkcja SmoothControl pozwala na płynną regulację mocy urządzenia przy pomocy siły nacisku. Szerokie spectrum mocy blendera jest maksymalnie wykorzystywane, a praca jest szybka i maksymalnie efektywna.

Przygotowujesz solidną porcję smoothies dla całej rodziny? Do blendera marki Amica dołączony jest praktyczny, litrowy pojemnik z pokrywką, który świetnie sprawdzi się także przy przechowywaniu gotowego napoju w lodówce. Nie musisz się martwić o solidność sprzętu – końcówka blendera została wykonana z trwałej i wytrzymałej stali szlachetnej, a wytrzymałe ostrza nie tępią się. Urządzenie ma w zestawie: rozdrabniacz z przykrywką, melakser z tarczą szatkującą, trzy wymienne rodzaje noży i dwie końcówki (rozdrabniająca/krusząca oraz do ubijania piany).