logo
Żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL - Nowosciproduktowe.pl

Żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL


29-03-2021| 09:20| Źródło: Mediheal| Fot: Mediheal

Nawilżanie to uniwersalna podstawa pielęgnacji, niezależnie od rodzaju skóry czy pory roku. Dzięki dobrze nawilżonej skórze można zatrzymać na dłużej jej młody wygląd, a także odłożyć w czasie powstawanie zmarszczek. Warto zatem zwrócić uwagę na dostępny w drogeriach HEBE żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL.


Za jej właściwy poziom nawodnienia odpowiada wiele czynników, takich jak odpowiednio zbilansowana dieta czy idealnie dobrana pielęgnacja. Nawilżona skóra wygląda zdrowo, młodo i promiennie. Warto o nią zadbać i wprowadzić kilka zmian czy rytuałów, które pomogą nam zadbać o jej kondycję. O codzienną dawkę nawilżenia bez wyrzeczeń zadba żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL. Składający się w 90% z filtratu fermentacyjnego Bifida żel Aquaring Hyalulon zapewnia delikatną pielęgnację skóry, delikatnie peelinguje i nawilża, nadając skórze ciała wyraźnie gładszy wygląd.

Po pierwsze: zwróć uwagę na to, czym karmisz swoją skórę od wewnątrz! Warto zadbać o właściwie zbilansowaną dietę, bogatą w składniki odżywcze i witaminy – szczególnie dobre dla kondycji skóry są zwłaszcza te z grupy B oraz A i E. W diecie nawilżającej skórę nie może zabraknąć także zdrowych tłuszczów, warzyw i owoców. Z diety należy wyeliminować natomiast produkty wysokoprzetworzone.

Pij wodę! Woda determinuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu, dlatego planując dietę dla skóry nie należy pomijać płynów. Oprócz wody, najlepiej z dodatkiem cytryny, warto włączyć do diety świeże, naturalne soki owocowe lub warzywne oraz herbatki owocowe. Wyrób sobie nawyk regularnego picia wody – to niezwykle istotne!

Żel do ciała Mediheal

Rutyna pielęgnacyjna! Żel Aquaring Hyalulon stanowi źródło bogatych składników odżywczych dla skóry uszkodzonej przez szkodliwe czynniki środowiskowe, na które każdego dnia narażona jest skóra. Aquaring Hyalulon od Mediheal jest niezwykle przyjemny w użyciu – błyskawicznie się wchłania, przynosząc skórze natychmiastową ulgę i ukojenie. Produkt należy nakładać na suchą, oczyszczoną skórę twarzy lub ciała. Wystarczy ją delikatnie wklepać w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Zapewnienie takiej dawki nawilżenia jest konieczne – możemy ją wprowadzić do porannej lub wieczornej rutyny. Ważna jest również systematyczność. Cena i pojemność: 39,99 zł/ 255 ml.