logo
Brother - drukarka etykiet - Nowosciproduktowe.pl-top

Zestaw Brother do znakowania przewodów i infrastruktury sieciowej


20-01-2021| 09:25| Źródło: Brother| Fot: Brother

Firma Brother wprowadza do swojej oferty nowy produkt – zestaw przeznaczony do znakowania przewodów i infrastruktury sieciowej, w skład którego wchodzi drukarka etykiet PT-E550WNIVP. W ramach uzupełnienia oferty Brother wprowadził również nowe taśmy samolaminujące.


Przenośna drukarka etykiet Brother posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD, a przy tym dedykowane klawisze do intuicyjnego tworzenia oznaczeń na kable, panele krosownicze i płyty czołowe. PT-E550WNIVP została wyposażona w funkcję drukowania kodów kreskowych oraz szeregowania. Dodatkowo urządzenie umożliwia zapisanie często używanych etykiet w pamięci, co umożliwia szybki wydruk, gdy są one potrzebne.

Bezprzewodowa drukarka etykiet PT-E550WNIVP wykorzystuje specjalistyczne taśmy z serii Pro – elastyczne etykiety identyfikacyjne oraz samolaminujące, które są odporne na zniszczenia. Urządzenie tworzy trwałe oznaczenia, które pomagają użytkownikom spełniać normy identyfikacji ANSI TIA-606-C lub ISO/IEC 14763-2 – jest to standardowy typ etykiety używany do identyfikacji kabli transmisji danych.

Ta w pełni mobilna i łatwa w użyciu drukarka etykiet PT-E550WNIVP jest szybka, niezawodna oraz trwała. Warto również zauważyć, że taśmy samolaminujące Brother mają dodatkowy, trwały laminat nakładany na tekst na etykiecie w momencie jej drukowania, w przeciwieństwie do oznaczeń konkurencji, co umożliwia inżynierom infrastruktury sieciowej stosowanie naklejek o szerokości 24 mm na grubszych przewodach CAT6A, zapewniając jednocześnie ochronę przed ścieraniem

– komentuje Robert Zając, Pre-Sales Specialist z firmy Brother.

PT-E550WNIVP jest kompatybilna z systemami Windows i macOS oraz smartfonami za pomocą aplikacji Brother iLink&Label. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko łączyć się z projektami Fluke Networks Linkware™ Live w chmurze i przesyłać wymagane identyfikatory kabli do drukarki w celu szybkiego etykietowania. Drukarka oznaczeń PT-E550WNIVP może również połączyć się z aplikacją Brother Mobile Cable Label Tool, umożliwiając użytkownikom tworzenie i drukowanie etykiet ze swojego smartfonu w dowolnym miejscu i czasie.

Zestaw zawiera: drukarkę etykiet PT-E550W, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy, kasetę z taśmą samolaminującą 24 mm czarne znaki na białym tle do oznaczania kabli, kasetę z taśmą z mocnym klejem 9 mm czarne znaki na białym tle do znakowania paneli krosowniczych i sprzętu, kabel USB oraz dokumentację.