logo
Leroy Merlin - promocja Nowosciproduktowe.pl

21 dni wyjątkowych promocji w sklepach Leroy Merlin


16-09-2020| 12:15| Źródło: Leroy Merlin| Fot: Leroy Merlin

16 września 2020 rozpoczyna się doroczne święto wszystkich Bohaterów Domu Leroy Merlin; pracowników, producentów, dostawców, a zwłaszcza klientów, którzy kochają swoje domy i pragną mieszkać ładniej i wygodniej. Z tej okazji sklepy Leroy Merlin w Polsce przygotowały specjalny program.


W programie Leroy Merlin pojawiły się wyjątkowe oferty na produkty przydatne do budowy, modernizacji czy odświeżenia domu lub mieszkania, pakiet usług po obniżonych cenach, lubiane przez wszystkich warsztaty i inne atrakcje.

Na uwagę zasługują zajęcia on-line, na których pod fachową opieką, miłośnicy roślin stworzą własne kompozycje roślinne w słoikach oraz obrazy z Chrobotka Reniferowego – mchu o specjalnych właściwościach. Warto podkreślić, że do sklepów Leroy Merlin zawitała nowa jesienna kolekcja produktów do wyposażenia i upiększenia domu. To dobra okazja, aby poznać nowości, dzięki którym nasze domy mogą stać się ładniejsze i wygodniejsze.

Oferty specjalne

W tym roku, wyjątkowo, co kilka dni startują nowe promocje. Oferty specjalne na różne grupy asortymentu, przydatnego w każdym domu oraz promocje użytecznych usług będą więc zmieniać się jak w kalejdoskopie. Warto regularnie odwiedzać stronę internetową i sklepy, aby dowiedzieć się jakie atrakcje czekają w kolejnych dniach. Warto też przystąpić do Klubu Bohaterów Domu i skorzystać z dodatkowych przywilejów. Więcej informacji na stronie internetowej Leroy Merlin.

Warsztaty „Ogród w słoiku” i kompozycje z Chrobotka Reniferowego

Kompozycje roślin w szklanych pojemnikach to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich lat. Taka miniaturowa kompozycja roślinna ma same zalety. Umożliwia kontakt z przyrodą stanowiąc namiastkę ogrodu czy lasu, zajmuje niewiele miejsca i jest stosunkowo mało wymagająca w pielęgnacji. Coraz większą popularność zyskują też kompozycje z Chrobotka Reniferowego – mchu o właściwościach antystatycznych. Warsztaty będą bezpieczne, kreatywne, interaktywne. Odbędą się w każdą sobotę Dni Bohatera Domu tj. 19 i 26 września oraz 3 października. Jak wziąć udział w warsztatach? To proste:

  1. Trzeba sprawdzić i wybrać termin warsztatów oraz przygotować się do nich kupując pakiet warsztatowy dostępny w sklepach stacjonarnych i on-line.
  2. Następnie odwiedzić i polubić profil Leroy Merlin na Facebooku https://www.facebook.com/LeroyMerlinPolska .
  3. W dniu warsztatów zostanie opublikowany post z transmisją. Wystarczy kliknąć w post aby uruchomić transmisję. W trakcie warsztatów będzie można zadawać pytania i wyjaśnić wątpliwości. Dowiedzieć się jak pielęgnować rośliny i uzyskać wiele użytecznych informacji.

„Harmonia we wnętrzu” – nowa kolekcja Leroy Merlin na jesień i zimę 2020/2021

Wiele wskazuje na to, że jeszcze większą wagę będziemy przywiązywać do funkcjonalnych rozwiązań i użytecznych pomysłów. Wspólna, przyjazna dla wszystkich domowników przestrzeń zyska na znaczeniu. Nie zapomnimy też o prywatnych strefach, w których każdy członek rodziny, zgodnie ze swoimi potrzebami, urządzi własny azyl – indywidualne, prywatne miejsce do pracy, relaksu czy lektury. Docenimy dobrze zaprojektowane, komfortowe domowe przestrzenie. W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na jesień zimę 2020/21 nie brakuje produktów, rozwiązań, pomysłów, dzięki którym urządzimy nasze cztery kąty wygodnie, funkcjonalnie i zgodnie z najnowszymi trendami.

Lastrico wraca do łask

Na zainteresowanie zasługują produkty o inspirowanej przyrodą palecie barw oraz motywami dekoracyjnymi prosto ze świata flory, fauny i materii nieożywionej. Nowością są faktury do złudzenia przypominające szlachetny marmur, spękaną ziemię czy polny kamień. Terazzo, czyli innymi słowy lastrico, przeżywa swoją drugą młodość i zaskakuje bogactwem kolorów.

Lastrico króluje na płytkach łazienkowych, umywalkach, akcesoriach, gresach, a nawet tkaninach, poduszkach czy tapetach. Taki nietypowy, modny wzór komponuje się z wnętrzami w różnych stylach i wygląda atrakcyjnie na każdej powierzchni.. Złoto, podobnie jak lastrico, przeżywa swoją drugą młodość. Pojawia się na akcesoriach i armaturze łazienkowej, lampach, kaflach, tapetach, oprawach luster, ramkach w różnych postaciach i odsłonach.

Jak zwykle jesienią i zimą oświetlenie gra ważną rolę. W tym sezonie dominują lampy wykonane z metalu: mosiądzu, chromowanej lub malowanej proszkowo stali, aluminium, cyny. Warto pokreślić, że są stosowane często w połączeniu z innymi naturalnymi materiałami. Ciekawą propozycją dla koneserów są klosze lamp wykonane z perforowanej lub giętej blachy.

W kolekcji nie brakuje także rozwiązań i produktów oszczędnych i minimalizujących wpływ człowieka na środowisko naturalne: wykonanych z naturalnych, odnawialnych surowców lub do powtórnego przetworzenia, umożliwiających oszczędzanie wody i energii. Nowy sezon zapowiada się więc ciekawie!

Dni Bohatera Domu rozpoczynają sezon jesienny, gdy więcej czasu spędzamy „pod dachem”. Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin, nie tylko, aby „upolować” super okazje ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu. Takie święto zdarza się tylko raz w roku. Serdecznie zapraszamy!