logo
Białe płytki wielkoformatowe Tubądzin - Nowosciproduktowe.pl

Białe płytki Tubądzin rozdarte bursztynową żyłą


24-02-2021| 11:30| Źródło: Tubądzin| Fot: Tubądzin

Wielkoformatowa kolekcja Ambra Bianca to propozycja dla ceniących klasyczne piękno, z domieszką ekstrawagancji. Białe płytki Tubądzin rozdarte bursztynową żyłą sprawiają, że elegancka, jasna powierzchnia nabiera wyrazistego charakteru.


Najnowsze wielkoformatowe białe płytki Tubądzin w kolekcji Ambra Bianca to ukłon w stronę najbardziej wartościowego z bursztynów bałtyckich. Biała odmiana tego kruszcu występuje najrzadziej i od wieków wyceniana jest najwyżej. Można ją znaleźć w kilku odcieniach bieli, z których najrzadsza to kredowobiała, oraz w kremowych odcieniach kości słoniowej. Biały bursztyn często łączy w sobie różne kolory, które tworzą na jego powierzchni wzory, mozaiki, pasy czy słoje, ukazujące piękno natury.

W kolekcji Ambra Bianca projektanci Grupy Tubądzin także przełamali kremową biel kamienia. Rdzawe żyły rozdzierają powierzchnię płytki, rozgałęziają się i pokrywają ją siecią nieregularnych połączeń, o różnej grubości i widoczności. Design płytki przywołuje siły ukryte w naturze – jej niemożliwą do powstrzymania moc tworzenia kształtów, połączeń, odcieni.

W ofercie dostępne są płytki gresowe Ambra Bianca MAT o grubości 6 mm, w rozmiarze 1198 x 2398 mm oraz 1198 x 1198 mm i w cenie, odpowiednio: 299,87 zł i 229,89 zł za m2. W najbliższych miesiącach pojawią się także płytki o mniejszych gabarytach: 598 x 598 mm, 798 x 798 mm oraz 598 x 1198 mm.

Białe płytki Tubądzin w kolekcji Ambra Bianca

Kolekcja ma wykończenie matowe i doskonale sprawdzi się nie tylko w łazience i salonie, ale także na eleganckim tarasie, czy w luksusowych wnętrzach przestrzeni publicznych. Ze względu na nietuzinkowe piękno płytki, nie potrzebuje ona ozdobnych listew czy obecności dodatkowych płytek dekoracyjnych. Efekt wizualny, który Ambra Bianca pozwala stworzyć na ścianie i posadzkach jest imponujący, przywołuje na myśl żywicę zaklętą w kamieniu, pozwala poczuć się bliżej natury. Nie bez powodu bursztyn ceniony jest do dzisiaj nie tylko przez zwolenników pięknej biżuterii czy przedmiotów, ale też przez tych, którzy dostrzegają jego prozdrowotne właściwości. Twórcy kolekcji odwołali się do wszystkich tych odniesień, tworząc propozycję pięknego, luksusowego wnętrza.

Białe płytki Tubądzin w kolekcji Ambra Bianca świetnie komponują się z eleganckimi, minimalistycznymi meblami, zwłaszcza o owalnej formie i łagodnych liniach, które dodadzą wnętrzu lekkości i uczynią je bardziej przytulnym. Delikatny blask i naturalny efekt rozświetlenia uzyskamy natomiast, wprowadzając do aranżacji elementy w odcieniach srebra, złota czy metalu, które dodatkowo podkreślą ekskluzywny charakter kolekcji.