logo
Born2Be, nowosciproduktowe.pl

Born2Be – neutralne barwy w najnowszej kampanii


29-04-2021| 10:25| Źródło: Born2be| Fot: Born2be

Najnowsza kampania Born2be pod nazwą Juicy Colors to wariacja na temat wzorów i kolorów. Nie brak tutaj energetycznych stylizacji i egzotycznej scenografii, która już zapowiada nadchodzące lato.


Marka Born2be w swojej najnowszej kampanii Juicy Colors zaprasza do tętniącego życia mieszkania, gdzie nie brakuje letniej energii i słońca. Po raz kolejny marka skupia się na poszukiwaniu swojego miejsca w pandemicznej rzeczywistości- tym samym udowadniając, że afirmacja chwili zależy tylko od nas. Utrzymana kolorystyka kampanii w pełni oddaje egzotyczny klimat i przywodzi na myśl nadchodzące trendy – styl etno, który królować ma w nadchodzącym sezonie! Przy okazji zapowiada lato w niezwykle kobiecym stylu.

Propozycje marki Born2Be utrzymane głównie zostały w neutralnych barwach, tj. beże i odcienie brązu, choć nie brak również mocnych barw-korespondujące z etnicznym stylem. W najnowszej linii damskiej pojawiają się także wyraziste akcenty w postaci akcesoriów, które nadają całości bardziej drapieżnego charakteru. Elementy garderoby, na jakie warto zwrócić uwagę to dzianinowe sukienki oraz bluzki z bufiastymi rękawami w towarzystwie spodni z wysokim stanem. W kolekcji męskiej Born2be nie brakuje koszul, swetrów oraz ultra modne spodnie chinosy. Mocnym akcentem jest również obuwie: delikatne sandałki na cienkich paskach oraz ratanowe klapki. Kluczową rolę odgrywają także espadryle – idealnie korespondujące z letnimi, kwiecistymi sukienkami. Nie zabrakło też letnich propozycji dla Panów: sandały, mokasyny czy oldschoolowe trampki – to tylko niektóre z modeli, które warto w tym sezonie mieć w swojej garderobie.