logo
Chiara Ferragni - NEONAIL

Chiara Ferragni wybrała NEONAIL – czas na inspirujące trendy w manicure


08-12-2023| 12:00| Źródło: NEONAIL| Fot: NEONAIL

Chiara Ferragni, ikona stylu i włoska business-woman, rozpoczęła współpracę z marką NEONAIL, liderem w dziedzinie produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Ta kooperacja z pewnością dostarczy inspirujących trendów manicure.


Marka NEONAIL kreuje trendy, ale przede wszystkim wspiera kobiety w tym, aby wyrażały siebie i swój unikatowy styl. Współpraca z Chiarą Ferragni to podróż w poszukiwaniu nowych sposobów wyrażania siebie, które wykraczają poza konwencjonalne trendy. To kooperacja dwóch innowacyjnych i nowoczesnych partnerów, którzy połączyły siły, aby dzielić się inspiracjami i pomysłami na stylizacje bez żadnych ograniczeń.

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że Chiara Ferragni wybrała nas na swojego partnera. Tworzymy markę, która powstała, aby dostarczać kobietom przystępne cenowo, bezpieczne i łatwe w użyciu produkty. Wolność to kreatywność, dzięki której każda kobieta może wyrazić siebie poprzez kolory i wyobraźnię. Te atuty podkreśla nasza współpraca z Chiarą. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się projektami, nad którymi wspólnie pracujemy”- deklaruje Magdalena Stoińska, PR Manager NEONAIL.

W ramach współpracy Chiara Ferragni będzie publikować na swoim koncie na Instagramie inspiracje i poradniki dot. stylizacji paznokci. Chiara zaprezentowała pierwszą stylizację paznokci we współpracy z NEONAIL. W sezonie świątecznym postawiła na odważny bordowy odcień – Wine Red, podkreślony półksiężycem w zmysłowym odcieniu Sexy Red. Tak, jak w przypadku Chiary, to nie tylko kolor – to manifestacja indywidualności i stylu.

Co przyniesie przyszłość? Jakie kolory i zdobienia wybierze Chiara Ferragni w kolejnych miesiącach? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy na jej profilu na Instagramie, gdzie będzie dzielić się swoimi kreatywnymi pomysłami na manicure. Dodatkowo na profilu NEONAIL Polska na Instagramie znajdziemy też tutoriale wybranych przez Chiarę stylizacji. I to nie koniec niespodzianek, które nadejdą w 2024 roku.