logo
Drzwi-Tarasowe-HST-Krispol

Drzwi tarasowe HST


06-07-2020| 05:28

Popularny na rynku system drzwi tarasowych HST cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Przejście bez barier do ogrodu, wspomaganie podnoszenia to tylko niektóre unowocześnienia. Teraz dostępny w mocnej promocji KRISPOL z rabatem 30 proc. To nowy wymiar komfortu i funkcjonalności.

Marka KRISPOL przy współpracy z renomowanym producentem okuć, firmą G-U zaprezentowała właśnie nowości produktowe. Wśród nich są innowacyjne drzwi tarasowe HST.

– Uruchomiliśmy promocję, która klientowi, wybierającemu stolarkę okienną marki KRISPOL pozwoli na zakup drzwi tarasowych HST z 30-procentowym rabatem. Oferta dotyczy zarówno drzwi FEN 82 wykonanych z PVC, jak i aluminiowych FEN 86A. Naszą ideą było umożliwić wszystkim inwestorom skorzystanie z komfortu i funkcjonalności, jaką niesie za sobą wybór systemu – drzwi tarasowe HST. To również świetna okazja do tego, by zwrócić uwagę na proponowane nowości od renomowanej firmy G-U – skomentował Radosław Gibki, z firmy KRISPOL.

Architektura bez barier

KRISPOL w kolaboracji z firmą G-U robi duży krok w stronę architektury bez barier. Całkowite zlicowanie progu w drzwiach tarasowych to skrócenie dystansu między wnętrzem domu a naturą dookoła niego. W praktyce swobodne przejście i wygoda codziennego użytkowania, a także ogromne udogodnienie dla mieszkańców ze specjalnymi potrzebami – dzieci, niepełnosprawnych.

Na straży termoizolacyjności

Nowy próg Thermostep 204 to również doskonałe, trzystopniowe uszczelnienie, skutecznie chroniące przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Gwarantuje jednocześnie doskonałą cyrkulację i zdrowy klimat pomieszczeń. Dla inwestora oznacza to lepszą wydajność energetyczną, co szczególnie istotne przy wielkogabarytowych przeszkleniach. Próg można zastosować zarówno w przypadku drzwi tarasowych wykonanych z PVC, jak i aluminium.

Podnoszenie jeszcze nigdy nie było takie… lekkie

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne słusznie kojarzą się z dużym ciężarem. Aby ułatwić codzienną obsługę, KRISPOL wprowadza do oferty kolejną nowość – HS LiftUnit. Ten dodatkowy element wspomagający otwieranie znacznie ułatwia podnoszenie skrzydła. – Do tej pory chcąc zrealizować zamówienie na drzwi tarasowe typu Hs, ważące np. pół tony, dostawca musiał zastosować dwie klamki. HS LiftUnit pozwala na montaż jednej klamki do skrzydła drzwi o wadze do 600 kg – wyjaśnia Jarosław Wodzisławski z firmu G-U Polska.