logo
Drzwi tarasowe Reveal Slide Oknoplus - Nowosciproduktowe.pl-1

Drzwi tarasowe Reveal Slide – nowy produkt OknoPlus


22-09-2020| 12:10| Źródło: OknoPlus| Fot: OknoPlus

Po wiosennej premierze okna Reveal, wraz z początkiem jesieni, OknoPlus wprowadza do oferty kolejny produkt z tej serii – drzwi tarasowe Reveal Slide. To nowoczesna, aluminiowa konstrukcja podnoszono-przesuwna, która – podobnie jak pierwsza propozycja – zachwyca swoim designem i parametrami oraz przystępnością cenową.


Drzwi tarasowe Reveal Slide to efekt połączenia nowatorskiego profilu Decalu w technologii So Easy i najlepszych obecnie na rynku szyb ECLAZ. Smukłe profile ram i skrzydeł konstrukcji oraz szkło ze zwiększoną przeziernością doskonale wpisują się w królujące obecnie trendy architektoniczne, a techniczne parametry Reveal Slide czynią z niego produkt ekologiczny.

Więcej szyby, więcej światła

Nowy produkt OknoPlus to nie tylko modne, designerskie ale i wysoce funkcjonalne rozwiązanie – mówi doradca klienta OknoPlus, Mariusz Kudas. Reveal Slide wyróżnia się na tle innych systemów przesuwnych bardzo wąskimi profilami i dużymi taflami szkła, które pozwalają lepiej doświetlać wnętrze domu.

Głębokość zabudowy (złożenia ramy ze skrzydłem) to w tym przypadku zaledwie 163 mm. Jeśli zestawia się z to pakietem szybowym o wysokim współczynniku przenikania światła (77%), efekt dostrzegalny jest gołym okiem. Na co dzień dostrzec można – w poprawie samopoczucia domowników oraz… niższych „rachunkach za światło”.

Gładkie przejście, płynne działanie

Przenikające się, dzięki dużym przeszkleniom, przestrzenie salonu i przylegającego do niego tarasu są dziś jednym z bardziej pożądanych efektów aranżacyjnych w budownictwie jednorodzinnym. Reveal Slide ten charakterystyczny „efekt WOW” potrafi jeszcze wzmocnić. Poza smukłymi profilami, imponującą wielkością samej tafli szkła oraz bardziej niż inne przeziernymi szybami, wizualną integrację wnętrza z zewnętrzem podkreśla zrównany z podłogą próg konstrukcji, który poza tym, że wygląda estetycznie, jest również rozwiązaniem wygodnym i praktycznym. O komforcie użytkowania Reveal Slide decydują także niezwykle „wydajne” podnoszono-przesuwne okucia, które swobodnie przenoszą nawet ciężkie (ważące do 400 kg) skrzydła. Dzięki temu – niezależnie od gabarytów okna / drzwi tarasowych – ich obsługa zawsze jest łatwa i płynna.

Komfort cieplny oraz akustyczny

Reveal Slide jest konstrukcją wyposażoną w dodatkowy system uszczelek, które – z jednej strony – polepszają jej właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast efektywnie wspomagają wyciszanie wnętrza, chroniąc je przed głośnymi dźwiękami dochodzącymi zza okna.

Nowy produkt OknoPlus to oferta w klasie premium, dostępna dla każdego – konstrukcję tę można nabyć w bardzo dobrej cenie w porównaniu z cenami innych systemów przesuwnych. Doskonale komponuje się z oknami Reveal z tej samej rodziny. Reveal Slide świetnie prezentuje się przede wszystkim w nowoczesnej bryle budynku.