logo
Esprit - Nowosciproduktowe.pl

Esprit z nową kampanią wiosna/lato 2021


24-05-2021| 09:30| Źródło: Esprit| Fot: Esprit

Esprit zabiera nas w podróż w czasie: zainspirowana latami 90. marka zmierza w przyszłość z pozytywnym nastawieniem do życia poprzez innowacyjne, trwałe tkaniny.


Kampania Esprit wiosna/lato 2021 odzwierciedla 30 lat historii mody inspirowanej zrównoważonym rozwojem. Podążając w duchu #ReimagineLife, Esprit powraca do swoich klasycznych elementów z lat 90. unowocześniając je poprzez materiały i formę. Zarówno kolekcja, jak i kampania prezentują świadomość życia i wartości marki Esprit: Positive. Meaningful. Responsible. Innovative.

Przyjazne dla środowiska materiały premium to podstawa nowej kolekcji Esprit. Reprezentująca filozofię i styl życia marki modelka i przedsiębiorczyni Anna Schürrle wraz z hiszpańskim aktorem Andéresem Velencoso wspierają działania Esprit. „Anna Schürrle i Andéres Velencoso to nie tylko twarze naszej kampanii, podzielają nasze wartości i reprezentują pozytywne nastawienie do życia. Głównym celem kampanii jest dobre samopoczucie – dobre samopoczucie w ubraniu, komfort podczas jego noszenia i czysta świadomość zrównoważonej produkcji odzieży. Inspiracją dla kolekcji był katalog Wiosna/Lato z 1990 roku, zwany „cyklem odnowy”. Każdy z nas chce i potrzebuje dobrych zmian i właśnie z takim nastawieniem Esprit zamierza rozpocząć nadchodzący sezon. Co więcej, nowa kampania trzyma się unikalnego i niezmiennie pozytywnego nastawienia, które charakteryzuje markę. Dzięki Annie i Andéres zamieniliśmy stare elementy kolekcji w teraźniejsze, dodając nowatorskie interpretacje zdjęć lookbooków z 1990 roku” – mówi Maria Pambori, dyrektor ds. marki w Esprit. Koncepcja kolekcji koncentruje się na zrównoważonym, wyrafinowanym stylu życia i przedstawia nowe, ulubione elementy, które uosabiają wygodę i świadomość.

Zmiana zaczyna się właśnie tutaj – świadomie wytwarzana, zrównoważona i ponadczasowa kolekcja – inspirowana naturą i jej żywiołami – ziemią, powietrzem i wodą, która daje możliwość łączenia i dopasowywania w różnych porach roku. Od koszul w paski i lekkich lnianych spodni po miękkie swetry, jeansy w stylu vintage i modne dżinsowe koszule – wszystko to przygotowuje się na tu i teraz. Z ekologicznych tkanin i w przyjaznym dla środowiska procesie produkcyjnym.

Poza tym materiały takie jak len, konopie i bawełna organiczna uzupełnia super miękki Tencel T400® i chłodzące włókna Coolmax®. Niewiarygodnie delikatna technologia prania to mniejsze zużycie energii, mniej zanieczyszczeń i mniej chemikaliów. Z kolei naturalne procesy barwienia, które pochodzą z biodegradowalnych roślin, tworzą piękną pastelową paletę kolorów, będąc jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Kolekcja wiosenna 2021 stanowi kolejny rozdział w podróży Esprit jako świadomej i innowacyjnej marki premium. To kolekcja w duchu ponadczasowej, komfortowej garderoby, która zapewnia radość z jej użytkowania i tym samym przyczynia się do lepszego środowiska.