logo
Hoover H-PURE 700 STEAM - Nowosciproduktowe.pl-1

Hoover H-PURE 700 STEAM – poznaj pionowy odkurzacz z funkcją pary


26-03-2021| 12:32| Źródło: Hoover| Fot: Hoover

Hoover H-PURE 700 STEAM to wielofunkcyjny odkurzacz mopujący z odczepianą parownicą ręczną. Skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami różnych powierzchni, podłóg i dywanów. Z jego pomocą niemal bez wysiłku wyczyścisz meble, blaty, płytki, ale także umyjesz okna i wyprasujesz zasłony. Ponadto, dzięki zastosowanej w urządzeniu trzystopniowej filtracji twój dom będzie wolny od kurzu i pyłków.


Wiosna to czas gruntownych porządków w naszych domach. Myjemy okna, odświeżamy zasłony i firany, czyścimy dywany i przestrzeń za meblami, odkurzamy nasze fotele i kanapy. Czy może nam w tym pomóc jedno urządzenie? Teraz tak! Innowacyjny odkurzacz pionowy Hoover H-PURE 700 STEAM to nowoczesne i bardzo praktyczne urządzenie łączące funkcję odkurzania i czyszczenia parowego. Najwyższą skuteczność czyszczenia podłóg twardych i dywanów uzyskamy dzięki wyjątkowej szczotce 3w1. Wystarczy wybrać rodzaj powierzchni, którą chcemy wyczyścić i szczotka wysunie gumowe nakładki, gdy wybraliśmy powierzchnie twarde lub je podniesie – w przypadku chęci odkurzenia dywanów i wykładzin. Dodatkowo zamontowany w szczotce wymienny mop umożliwia jednoczesne czyszczenie parowe, nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Co ważne, dzięki użyciu pary nie musimy stosować żadnych detergentów, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Tym samym Hoover H-PURE 700 STEAM w naturalny sposób usuwa z twojego mieszkania 99,9% zarazków i bakterii oraz wszelkiego rodzaju alergeny, co jest szczególnie ważne na wiosnę, gdy zaczyna się „sezon” na wyższe stężenie pyłków w powietrzu.

Odkurzacz Hoover H-PURE 700 STEAM jest także wyposażony w odczepianą parownicę ręczną, dzięki której skutecznie i szybko umyjesz okna, odkurzysz zasłony, meble czy płyty grzewcze. Wystarczy wybrać odpowiedni poziom natężenia pary: LOW – dla delikatnych powierzchni i tkanin, MEDIUM – do płytek i winylu lub HIGH, który skutecznie pozbędzie się uporczywych zabrudzeń czy tłuszczu. Pomocne są tu dołączone do odkurzacza praktyczne akcesoria. W zestawie mamy ich aż 10. W idealnym myciu okien pomoże nam dedykowana do tego końcówka natomiast jeżeli chcemy szybko i skutecznie wyczyścić tekstylia czy ubrania to skorzystamy z miniszczotki odświeżającej. Dodatkowo mała okrągła szczotka pozwoli nam pozbyć się uporczywego tłuszczu, a dzięki miedzianej okrągłej końcówce idealnie wyczyścimy blachy i prowadnice w piekarniku. Fugi w łazience wyczyścimy przy pomocy szczotki grzebieniowej. Pozostałe ssawki, szczególnie te szczelinowe pozwolą na łatwe dotarcie do zaułków i trudno dostępnych miejsc. A praktyczny i elastyczny 4-metrowy kabel pozwali dotrzeć do najwyżej umieszczonych półek czy dekoracji ściennych.

Odkurzacz Hoover H-PURE 700 STEAM ma także kompaktowe wymiary – po złożeniu zaledwie 85 cm wysokości, co niewątpliwie ułatwia jego przechowywanie. Co więcej, jest wyjątkowo zwrotny, dzięki czemu odkurzymy nawet najbardziej niedostępne miejsca.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w urządzeniu? Zastosowany w odkurzaczu silnik o mocy 1700 W jest bardzo wydajny, a całości dopełnia wysoka efektywność 3-stopniowej filtracji powietrza. Zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa pozwala na skuteczną filtrację kurzu oraz utrzymanie stałej mocy ssania urządzenia. Dzięki temu Hoover H-PURE 700 STEAM wyłapuje pyłki i kurz, co sprawia, że powietrze w twoim domu pozostaje czyste i wolne od zanieczyszczeń. Odkurzacz Hoover H-PURE 700 STEAM dostępny jest w sieci salonów Komputronik i na komputronik.pl w cenie 899 zł.