logo
Iamlabelmafia - kolekcja MM Sport - NowosciproduktowePL

IAmLabellamafia – nowa kolekcja w ofercie MM Sport


12-08-2020| 08:49| Źródło: MM Sport| Fot: MM Sport

Brazylijska modelka fitness – Alice Matos postawiła sobie jeden cel. Stworzyć markę dla kobiet, które są pewne siebie i nie boją się tego pokazywać. Tak powstała kolekcja IamLabellamafia – brand o odważnej, bardzo sensualnej estetyce, niebanalnym designie i świetnej jakości.


IamLabellamafia to najnowsza kolekcja, a główną bohaterką kampanii jest sama Alice Matos. Emanuje wartościami najważniejszymi dla Labellamafia – kobiecością i niezwykłą siłą. A także zachęca do dołączenia do najpiękniejszej „mafii” świata.

HardCoreLadies to kobiety zdeterminowane, które każdego dnia przekraczają własne granice i udowadniają, że stać je na jeszcze więcej. Są nowoczesne, wyznaczają swoje cele i śmiało do nich dążą. Ich codziennością jest zdrowy, aktywny tryb życia, który napędza je do działania i wyraża ich osobowość. Te wartości przejawiają się również w ich codziennym ubiorze.

Casualowa kolekcja I am Labellamafia obfituje w mocne nadruki i ciekawe printy. Nie brakuje obcisłych tank topów i podkreślających figurę szortów, czy legginsów z charakterystycznym, mocnym brandingiem. Całość utrzymana jest w przyciągającej wzrok, czarno-białej kolorystyce, z wyrazistymi akcentami – takimi jak soczysta limonka czy ognista pomarańcz.

Zmysłowa linia produktów idealnie odzwierciedla latynoski temperament Alice – a także wszystkich #HardCoreLadies. Czy jesteś gotowa żeby do nich dołączyć? Kolekcja I am Labellamafia oraz inne produkty marki dostępne są w sklepie marki MM Sport.


MM SPORT to firma handlowa, która od blisko 25 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, wprowadzając na polski rynek światowe i popularne marki sportowe m.in. Under Armour, dziś jednej z czołowych i najbardziej popularnych marek na globalnym rynku profesjonalnej odzieży treningowej. W portfolio dystrybucyjnym MM SPORT znajdują się rónież takie marki jak KEEN, Gumbies, Hawkers czy Kendall+Kylie.