logo
Visciola Fashion - Nowosciproduktowe.pl-1-

Jesienne dodatki na Visciola Fashion


16-09-2020| 11:00| Źródło: Visciola Fashion| Fot: Visciola Fashion

Uzupełniając szafę na sezon jesienny warto rozejrzeć się za dodatkami, które dopełniają nasze stylizacje.
Wraz z nadejściem nowej pory roku zaczynamy poszukiwania cieplejszej odzieży. Warto również pamiętać o dodatkach. Wystarczy zakup kilku, a będą służyły dłuższy czas zmieniając nasze stylizacje. Jeśli lubisz markowe produkty nie musisz biegać po sklepach, sklep online Visciola Fashion, udostępnia Ci to w jednym miejscu.


Która z kobiet nie lubi torebek? Tych nigdy za wiele. Podobnie z butami. Możesz mieć kilka sztuk i zmieniać je w zależności od nastroju czy okazji. Moda stała się na tyle pojemnym zjawiskiem, że łączenie tego, co klasyczne z wyszukanymi, odważnymi dodatkami nie stanowi problemu. Dlatego Visciola Fashion przygotowała ciekawe dodatki i akcesoria ozdobne do codziennych stylizacji na jesienne dni.

Pasek to element garderoby, który nie musi być używany wyłącznie w oczywistym celu czyli potrzymania spodni czy spódnicy. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Możemy dopasować pasek kolorystycznie, ale równie dobrze będzie wyglądał jako samodzielny dodatek, który nada naszej stylizacji charakteru. W zestawieniu z szerokim swetrem czy nawet marynarką będzie się prezentował ciekawie, a przy tym podkreśli figurę.