logo
Okulary Swarovski - Nowosciproduktowe.pl-1

Okulary Swarovski w najnowszej kolekcji!


05-01-2021| 03:03| Źródło: Swarovski| Fot: Swarovski

Już od 125 lat marka Swarovski tworzy olśniewające kolekcje i nieustannie doskonali umiejętność produkcji i obróbki kryształu. Aby uczcić tę wyjątkową rocznicę, powstają okulary Swarovski na sezon jesień/zima 2020 inspirowane najpopularniejszymi wyrobami biżuteryjnymi marki.


Okulary Swarovski w najnowszej kolekcji mają oryginalne i efektowne oprawki nadające charakteru całej stylizacji. Nowe modele to klasyka idealna na każdy sezon. Warto, więc uzupełnić swoją garderobę o ponadczasowe akcesoria, jakimi są właśnie okulary.

Nie da się zaprzeczyć, że efektowne oprawki są w stanie odmienić niemal każdą stylizację. Eleganckie i twarzowe okulary, w których kryształ Swarovskiego jak zawsze odgrywa pierwszoplanową rolę, uatrakcyjnią wygląd każdej kobiety. Czerpiąc inspirację ze swojej najpopularniejszej rodziny, biżuterii Tennis, marka Swarovski zestawiła obecnie najmodniejsze, duże kwadratowe oprawki z czarnego octanu z cieniowanymi, ciemnoszarymi soczewkami ozdobionymi delikatnymi rzędami kryształów Swarovskiego w oprawie kasetowej na zausznikach. W efekcie powstały eleganckie i pełne przepychu okulary, które pasują do praktycznie każdej stylizacji.

Fason Aviator przyciąga uwagę, a jednocześnie jest ponadczasowy. W tym sezonie został wzbogacony o subtelne, a zarazem olśniewające detale. Dominantę wzorniczą stanowią zdobienia z kryształów Swarovskiego na podwójnym mostku metalowej oprawki, będące nawiązaniem do wytwornego wdzięku biżuterii z uwielbianej linii Tennis.

Eleganckie i ponadczasowe okulary przeciwsłoneczne w kształcie kocich oczu to zawsze dobry wybór. Zainspirowane linią biżuterii Tennis oprawki z czarnego octanu z metalowymi elementami wyróżniają się subtelnymi zdobieniami z kryształów Swarovskiego na zausznikach.

Rodzina biżuterii Stone cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie. O jej atrakcyjności decydują subtelne rzędy lśniących, bezbarwnych kryształów w oprawie brukowej. Nawiązując do wzornictwa tej linii, marka Swarovski stworzyła szykowne, kobiece i niezwykle twarzowe oprawki okularów korekcyjnych.

Marka Swarovski od 125 lat daje upust swojej kreatywności, tworząc coraz to nowsze propozycje o różnorodnej kolorystyce, formie i fakturze. Ten stylowy model, ze względu na intrygującą kompozycję kryształów umieszczonych na zausznikach, bez wątpienia zwróci uwagę osób, które cenią jakość i design.

Kwadratowe kształty to klasyka, czego dowodem jest ten oto model – o okazałych rozmiarach, z grubą czarną oprawką z octanu. Nawiązuje do stylistyki retro, a jednocześnie odwołuje się do popularnej rodziny biżuterii Tennis poprzez zdobienia z lśniących kryształów Swarovskiego na zausznikach.

Okulary mogą być delikatne, ale wciąż robić wrażenie, szczególnie gdy mają odważny fioletowy kolor. Kobiecy kształt kocich oczu podkreślają zdobienia z kryształów Swarovskiego na zausznikach, będące bezpośrednim nawiązaniem do linii biżuterii Tennis. Te oprawki wzbogacą nawet najprostszy strój.

Kolekcja okularów marki Swarovski na sezon jesień/zima 2020 dostępna od sierpnia 2020 r. w wybranych sklepach oraz w sklepie internetowym Swarovski.com. Olśniewające stylizacje wykreowane przez osoby związane z marką można obejrzeć na platformie Swarovski #SparkDelight. Aby dowiedzieć się więcej na temat marki Swarovski, obserwuj nasz profil w serwisach Instagram i Facebook lub odwiedź naszą witrynę internetową Swarovski.com.