logo
Gatta - kolekcja - Nowosciproduktowe.pl

Kolekcja GATTA na sezon jesień-zima 2020/2021 – wygoda na co dzień


22-09-2020| 08:15| Źródło: Gatta| Fot: Gatta

Kobieta GATTY to kobieta, która nie boi się wyzwań, ma głowę pełną pomysłów i chętnie dzieli się nimi ze światem. Z myślą o niej powstałą kolekcja GATTA na sezon jesień-zima 2020/2021.


Kolekcja GATTA na sezon jesień-zima 2020/2021 to propozycje, które doskonale łączą najgorętsze trendy ze świata mody z ponadczasowymi wzorami, odpowiadając potrzebom każdej kobiety. Są więc przylegające do ciała miękkie golfy, bluzki i body, ale też oversize’owe sukienki i swetry, wszystkie wykonane z wygodnej dzianiny. W kolekcji jest także miejsce na klasykę stylu – przylegające sukienki, sięgające tuż przed kolano, które dopasowują się do każdej sylwetki, w ten sposób podkreślając jej atuty.

W połączeniu z kryjącymi rajstopami i botkami na słupku czy wysokimi kozakami, to must have wśród jesienno-zimowych strojów. Z powodzeniem można je zakładać nie tylko na spotkanie z przyjaciółką, ale nawet do pracy, jeśli nie obowiązują w niej zasady korporacyjnego dress code’u. Do jednych z najwygodniejszych ubrań na co dzień zaliczane jest body. Nie ma obaw, że wysunie się spod spódniczki czy spodni. Choć jest obcisłe, nie krępuje ruchów. Świetnie sprawdzi się pod oversize’owym swetrem, ale też w wersji solo, jako alternatywa dla bluzki.