logo
Kolekcja Levi's XX Cargo - Nowowsciproduktowe.pl-1

Kolekcja Levi’s XX Cargo na sezon jesień-zima 2020


22-10-2020| 09:25| Źródło: Levi's| Fot: Levi's

Idealna para jeansów to absolutna konieczność. Jednak tak samo ważna jest świetna para chinosów. Marka niezaprzeczalnie słynie z jeansów, a wprowadzona w zeszłym sezonie kolekcja Levi’s XX Chino ma wśród swoich produktów też idealną parę chinosów.


Kolekcja kontynuowana jest również w tym sezonie w klasycznych krojach Standard Taper i Slim Taper. Dodatkowo, do linii został wprowadzony także model o luźniejszej sylwetce, czyli Levi’s XX Chino Stay Loose oraz nawiązujący do stylu streetstyle’owego – Levi’s XX Cargo. Dzięki tym kultowym krojom linia Levi’s® XX Chino jest równie stylowa jak linie denimowe. Levi’s XX Cargo, będące przekształconą wersją popularnych spodni Levi’s XX Chino, podlegają temu samemu procesowi farbowania tkaniny, który nadaje naturalnie „znoszony” wygląd. Dodatkową cechą wyróżniającą ten krój są delikatnie zwężane nogawki. Model został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności – posiada praktyczną kieszeń cargo, a także ukryty zamek wewnątrz kieszeni. Spodnie Levi’s® XX Cargo są dostępne w wielu sezonowych odcieniach inspirowanych naturą, a nawet z printem w liście dla tych, którzy szukają produktów w streetstyle’owym stylu.

„Marka Levi’s powstała na bazie autentyczności i kreatywności. Z myślą o tym stworzyliśmy kolekcję Levi’s XX Chino. To spodnie idealne na każdą okazję, miejsce i czas. Nasz najnowszy model – XX Cargo zapewnia styl, wygodę i funkcjonalność. To bardzo przemyślany krój spodni cargo, który na pewno przetrwa próbę czasu,” Janine Chilton-Faust, Global VP, Men’s Design, Levi Strauss & Co.

Modele Levi’s XX CHINO i Levi’s® XX CARGO są produkowane zgodnie z praktykami zgodnymi z inicjatywą The Better Cotton Initiativ (BCI), której założycielem jest marka Levi’s. Celem inicjatywy BCI jest zrewolucjonizowanie tego, w jaki sposób uprawiana i zbierana jest bawełna, aby doprowadzić do wytworzenia bardziej zrównoważonego produktu i jednocześnie mniej szkodliwego dla środowiska i pracowników w całym łańcuchu dostaw. BCI szkoli rolników tak, aby podczas uprawy bawełny wykorzystywali wodę w bardziej wydajny sposób i minimalizowali użycie szkodliwych substancji chemicznych. Wdrażając te praktyki rolnicy mogą produkować wyższe plony i osiągać większy zysk, a także wywierać mniejszy wpływ na środowisko.