logo
Kolekcja odzieży Gatta - Nowosciproduktowe.pl-1

Kolekcja odzieży Gatta na jesień, czyli kobiecość o wielu twarzach


19-08-2020| 01:12| Źródło: Gatta| Fot: Gatta

Zanim skończy się lato, warto zacząć myśleć o uzupełnieniu swojej jesienno-zimowej garderoby. Na co postawić w nadchodzącym sezonie? Połączenie wygody i zmysłowości to główny trend, zgodnie z którym przygotowywana została kolekcja odzieży Gatta na nadchodzący sezon.


W szafie nie powinno więc zabraknąć ponadczasowych basic’ów, ale warto też znaleźć w niej miejsce na modowe hity sezonu. Jakie konkretnie? Z odpowiedzią przychodzi kolekcja odzieży GATTA wraz z szerokim asortymentem ubrań na jesień i zimę 2020/2021 – idealną dla kobiety zmysłowej i eterycznej, a zarazem silnej i odważnej.

Każda kolekcja GATTY odwołuje się do światowych trendów i najgłośniejszych nazwisk ze świata mody. Nie inaczej jest tym razem. Najnowsza kolekcja odzieży Gattab znajduje odzwierciedlenie w kolorystyce prognozowanej przez Pantone na sezon jesień-zima 2020/2021. Są więc w niej barwy inspirowane naturą, wśród których królują kolory ziemi – ciepłe brązy, beż i zieleń. Szczególnie ta ostatnia jest obecna na wielu pokazach mody, m.in. Chanel. GATTA postawiła też na mocne i głębokie odcienie granatu oraz bordo, które doskonale podkreślają kobiecość. Coś dla siebie znajdą również miłośniczki klasyki, ponieważ dominującym kolorem w kolekcji jest ponadczasowa czerń. Nie brakuje też szarości, inspirowanej jesienną mgłą, którą pokazała już Prada, Max Mara oraz Dolce&Gabbana. W najnowszej kolekcji GATTY są zarówno ubrania jednokolorowe, jak i wzorzyste – w groszki, paski, kwiaty – które świetnie łączą różne odcienie.